Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A devizahitelesek mikor...

A devizahitelesek mikor fogják megköszönni a hitellel nem rendelkező adófizető magyaroknak, hogy kifizetik nagyravágyásukat?

Figyelt kérdés
Én még nem hallottam egyetlen hitelkárosulttól sem, hogy megköszönte volna nekünk, hogy kifizetjük az adósságaikat, vagy legalábbis egy részét.
2013. ápr. 29. 12:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
39%
Jogos a kérdés, egy köszi jól esne tőlük.
2013. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
20%
Na jah, amikor csökkent a törlesztőjük akkor nem vérnyákoltak és nem osztották szét a többi ember közt a plusz lóvét, amikor meg pár forintot emelkedett akkor meg sírt a szájuk meg követelőztek. Az ilyen életképtelen embereket hagyni kellett volna éhen pusztulni. És még most is azt szajkózzák hogy ők hogy át lettek vágva meg hogy az állam nem segít rajtuk. Gyomorforgató.
2013. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%
Kérdés teljesen jogod.
2013. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%

Magyarországon még nem köszöntek meg semmit az adófizetőknek, itt mindenkinek minden jár, mert megérdemli, mert rászoruló és "Magyarország többet érdemel".


Vagy még sokkal rosszabb az a kisebbség, ami ha valami megtetszik neki, azt elveszi.

2013. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 perfectlie ***** válasza:
54%

Gratulálok nektek,remek emberek vagytok és kedvességetek határtalan.Külön gratula annak,aki fejbe szeretné lőni azokat,akik hitelt vettek fel.

És kedves kérdező,nekem nincs devizahitelem,de szeretnék itt nyilvánosan is köszönetet mondani neked,minden devizahiteles nevében,hogy segítettél!

2013. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%
Teljrsen egyett értek a hatosal. Én inkább azt kérdezném. Hogy miért kell a bankoknak segítsévet adni. Amikor ők hoztak létre szándékosan rosz hitelkonstrukcióa csomagokat. Ezáltal eladósítottok rengeteg nemzetett. És milliók lezsnek hajléktalanok európában és az amerikai kobtinensen. Miért nem tudjuk, miért nem engedte az eu hogy izland példáját kövessük. Nem a hiteleseket kell itt szidni és fejbelőni. Hanem a hitelezőket. És azokat a pártokat és személyeket, akik hagyták folytatni a bankok tevékenységeit. Törvényes uzsorázásukat.
2013. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
A devizahitelesek még csak hagyján, de a cigányok mikor fogják megköszönni, hogy eltartjuk őket? Szerintem sokkal nagyobb kárt okoznak a nemzetgazdaságnak, mint az összes devizahiteles együtt. Mert a hitelesek nagy része legalább megpróbál kikeveredni belőle, és többnyire dolgozó emberek. Na de a cigányok...Mintha kiállnál az utcára és szétosztogatnád nekik a pénzedet. Ilyen parazita élőlény nincs az egész földkerekségen.
2013. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

Ja, de akkor már megköszönhetik a cigányok is, hogy a segélyt az adófizetők fizetik nekik, vagy a munkanélküliek, akik kapják a munkanélkülit.

Egyébként a legtöbb devizahiteles is fizet adót.

2013. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Csiß ***** válasza:
100%
Köszi!
2013. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 sni ***** válasza:
81%
köszi!!! Bár én fizetek adót, nekem is nagy lett a törlesztőm, de ez neked egy forintodba sem kerül, mert normálisan fizetem! De nem is sírok, én b@sztam el, van másodállásom, te is segítsd a cigányokat az adódból, ahogy én is! Azért még egyszer köszi, bár nem tudom, mit! :)
2013. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!