Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A devizahitelesek mikor...

A devizahitelesek mikor fogják megköszönni a hitellel nem rendelkező adófizető magyaroknak, hogy kifizetik nagyravágyásukat?

Figyelt kérdés
Én még nem hallottam egyetlen hitelkárosulttól sem, hogy megköszönte volna nekünk, hogy kifizetjük az adósságaikat, vagy legalábbis egy részét.
2013. ápr. 29. 12:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
28%

"Én még nem hallottam tőled, hogy megköszönted volna a közvilágítást, az aszfaltutakat, a rendőrség, mentők, tűzoltók munkáját, "


Megköszönni olyan dolgokat kell amit az ember igénybe vesz. Már pedig a hitelesen igénybe veszik az adófizetők segítségét.

2013. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
38%

"Az mondjuk nettó baromság, ha valaki a devizahitelesek megsegítését a közvilágításhoz hasonlítja. "


Az. Legalább húsz éve nem mentem közterületre este hat után. Ha mennék sem zavarna, hogy csak a hold világít. Marha volt aki ezt leírta.

2013. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Aha, szóval szerinted a kettő ugyanabban a kategóriába esik. Egy alapszolgáltatás, amit 10 millió ember vesz igénybe vs. pénzt kérni az államtól arra, hogy kifizesse a hülyeségemet.


Gratulálok.

2013. ápr. 29. 16:31
 24/32 anonim ***** válasza:

20-as. Te nagyon állat. xd


"Aki úgy vett fel hitelt, hogy nem tudja fizetni azt mind tarkón lőném."


Ha az ember felvesz hitelt 20 ezer forintos havi törlesztővel. Azt az felemelkedik havi 50 ezer forintos törlesztőre. Ő arról mit tehet. Főleg úgy mit tehet arról, hogy a gyurcsány kormány idején. Meg lett tiltva a tájékoztatás. Sok országban már rég betiltották a fran alapú hitelek kihelyezését. Itt még rég nyomatták. Sőt arra beszélték rá az embereket.


http://www.youtube.com/watch?v=Y_56Oo0y_YE


Hallgasd meg a videót.


Egyébként nincs deviza hitelem.

2013. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó plazma tv és 10. milliós autókat is reklámoznak mégsem veszek. Attól mert reklámozzák kötelező venni?
2013. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
42%

Eről nem az tehet akifelvete. A bonkok felelősége is se akaore be mint az állámé mert a bank mindig a nyereségre hajt ez természetes viszont az állám ffeladata védeni a fogyasztókat és hozhat olyan tőrvényeket ami illegálisá teszi az ijen hitelezést.

Az emberek kis részénekvoltak ojan kőzgadasági ismereteik hogy ezt előr lássák. Tehát aki nem kőzgazdász az nem okolható azért mert az olcsóbnak tünő hitelet vette fell.

A bankoknak meg mefengete a törvény amit az állám hoz tehát az államé a fellőség.

Meg nem tudom hogy ezt most rajtuk kivül ki fizeti még mert akinek nincsrá pnéze hogy egyben kifizese vagy nemvolt és akinek az anyagi hejzete későb se fog javulni az az árfolyam gátat se veheti igénybe mert ha véége az árfolyam gátnak mégtőb lesz a részlete mert a fenmaradó őszeg egy jelentős részét visza kell fizetenie.

És nekem sincs hitelem de a másbol nem lehet kocsit vagy házat lakást veni tőrvényes eredtű pénzbőll.

2013. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 sni ***** válasza:
21-es! Én nem vettem igénybe adófizetők pénzét, tudom fizetni, nem is fogok sírni miatta, de: rajtam kívül van a családban 4 dolgozó, adózó ember, tehát ha igénybe venném, nekem elég az ő adójuk, a tietekre nincs szükségem! De mint eddig, ezután is fizetem rendesen a saját hülyeségem, ami részemről NEM KERÜL EGY FORINTOTOKBA SEM! :)
2013. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
2013. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
100%

Testvérem életmentő műtétjére vettem fel a hitelt. Kedves kis országunkban kórházról-kórházra futottunk, nem tudtak segíteni, külföldön milliós áron megcsinálták.

Az vesse rám az első követ, aki nem mentette volna meg szeretett családtagját, ha van rá lehetősége. Persze, biztos csak nagyravágyó vagyok.

Fizetem a hitelt, bár a gatyám is rámegy.

És tudjátok, nem azzal van a bajom, hogy vissza kel fizetni, hanem azzal, hogy öt éve törlesztek, és nem csökkent, hanem nőtt a tartozásom! Ezzel van itt a probléma! Ezért érzem úgy hogy lassan befejeztem és már nem érdekel! Nem lehet ezt a végtelenségig csinálni.

Ha nem látod a végét, könnyen feladod.


Az a baj, hogy aki egyáltalán nem fizeti, az kap lehetőséget könnyítésre, alkudoznak a bankkal..stb, már szó volt a tévében bérlakásokról nekik, itt az Eszközkezelő is. Én, aki fizetem, de lassan a megélhetésem, a mindennapi élelmiszer megvásárlása kerül veszélybe, én mit tehetek?

Haljak éhen csendben?


Ha az ember azt látja, hogy aki nem fizeti mindenféle lehetőségeket kap, elgondolkodik azon, fizesse-e.

Az adófizetők pénze dumát meg hagyjuk, a devizahitelesek és családtagjaik többsége normális, adófizető, dolgozó állampolgár! Arról egyikünk sem tehet hogy magyar átlagbérből már lehetetlen kifizetni a megemelkedett törlesztőrészleteket. Nálunk is a család több tagja dobja össze közösen..

2013. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Macungo ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem egy saját otthon egy fedél a fejed főlé nem nagyravágyás... Márpedig a többség ebbe rokkan bele az otthonuk törlesztésébe.. Egyébként 25 millió fölötti hitelnél nem segített az állam eddig se, tehát a nagyravágyók valahól itt vannak.. És ők pont nem kaptak eddig se semmit.


Mellesleg nem adomány, hanem muszály valamit tenni, mert ez az egész országot hátráltatja a gazdaságot, ráfizetés az egészségügyben, visszafogja a fogyasztást stb.stb.stb.


Egyébként nincs hitelem csak adót fizetek, ja bocs most azt se nagyon mert mertem szülni egy gyereket erre a világra és bár 16 éves korom óta dolgozom, gondolom meg kell köszönnöm, hogy a GYES-t felvehetem, miután a jövő nemzedékét nevelem ami a gazdaságnak több fogyasztást jelent most, - hisz sok dolog kell egy gyereknek - és egy későbbi adófizetőt.


De azért köszi.

2013. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!