Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábornak igaza lett....

Vona Gábornak igaza lett. Ennyire hülyének nézik az embereket a balliberálisok? (Lent)

Figyelt kérdés

A Jobbik elnöke még a 2011. évi évértékelőjében elmondta, hogy mivel MSZP néven nem lehet már választást nyerni, így majd alakítanak a választások közeledtével valamilyen nagy "demokratikus összefogás" néven mozgalmat. Visszahívják az élére Bajnait, vagy valaki hozzá hasonlót. Belép az LMP is, minden liberális párt, majd az MSZP is.

Szabadságról, demokráciáról, a szegénység felszámolásáról fognak beszélni, közben a színfalak mögött ott lesz az MSZP vezérkar, meg a háttérhatalmak.


Majd mi lett? Megalakult az Együtt 2014, élére Bajnai Gordon került, belépett az LMP egy része, a DK meg minden balliberális párt, és most végül az MSZP is. Demokráciáról, szabadságról, a szegénység felszámolásáról beszélnek, és ott van mögöttük az MSZP is, mivel összefogtak.


Nem szánalmas egy kicsit az, hogy van, aki ezt még el is hiszi nekik, hogy az egész Együtt 2014 demokrata?



2013. máj. 6. 23:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
47%

A mostani kormányt csak így lehet leváltani, ehhez nem kellett "látnoknak" lenni.


Mint ahogy ahhoz sem (kellett volna) annak lenni, hogy a Fidesz mit fog művelni, ha 2/3-ot szerez...

2013. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Ezt normális ember simán észreveszi, még Vona sem kell hozzá. :)
2013. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy lehet az embereknek egy részének is akár 3-4 éves memóriája. 2010-ben menekültek a Fideszhez az emberek az MSZP-Bajnai miatt, most meg vissza akarnának térni. Ez felfoghatatlan számomra, és olyan szintű megvetéssel nézek az ilyenekre - de szerintem még sokan mások is - hogy az leírhatatlan és kimondhatatlan.
2013. máj. 6. 23:48
 4/37 A kérdező kommentje:
A lényeg nem azon van egyébként, hogy Vona mit mondott, hanem az, hogy vannak, akik hisznek ezeknek még.
2013. máj. 6. 23:51
 5/37 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell annyira megvetéssel nézni őket, sok ember ilyen, mindig csak az aktuális helyzet érdekli, ez van.
2013. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 lencsefőzelék ***** válasza:
35%

Mindegyik nagy párt mögött ugyanazok állnak. A fideszesek kisz-titkárok ill. tagok voltak anno, a nyilvánosság előtt egymás ellen harcolnak, a színfalak mögött pedig együtt vacsoráznak (értsd: együtt zabálják magukat degeszre a szabadkőműves páholyaikban).


Itt egy hosszú, de remek írás a "rendszerváltáskori" pártokról:

Bereznay András: Kibulizott ország

[link]

2013. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
51%
Úristen! Végre hajlandóak a pártok együtt működni, ahogy azt én mint választópolgár el is várom! Azok a mocskos politikusok végre azt teszik a fizetésükért, amit 20 évvel ezelőtt kellett volna: összefognak. Ha ezt korábban megteszik, akkor a fidesz 2/3 nincs, és nincs ez az ámokfutás, a jobbiknak meg se híre se hamva nem lenne!
2013. máj. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
61%

"Ezt normális ember simán észreveszi, még Vona sem kell hozzá. :)"


Milyen igazad van, kár hogy kevés a normális ember.


Szerintem a Jobbik a sok "okos" miatt, soha nem fog nyerni. Amit nagyon sajnálok. Cigány létemre is. El nem tudom képzelni, hogy hogy tudnak egyes emberek ennyire elmebetegek lenni. Na igen. Aki a nyájjal tart, az csak sok segget követ.


"Majd mi lett? Megalakult az Együtt 2014, élére Bajnai Gordon került, belépett az LMP egy része, a DK meg minden balliberális párt, és most végül az MSZP is. Demokráciáról, szabadságról, a szegénység felszámolásáról beszélnek, és ott van mögöttük az MSZP is, mivel összefogtak."


Ez már tényleg tiszta szégyen. :d Épp úgy mint az is, hogy vannak akik hisznek nekik. Egyszerűen már én is elgondolkozok. Tényleg ennyire hülyék a magyarok?

2013. máj. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
73%

"Ez már tényleg tiszta szégyen. :d Épp úgy mint az is, hogy vannak akik hisznek nekik. Egyszerűen már én is elgondolkozok. Tényleg ennyire hülyék a magyarok?"


Én inkább úgy mondanám, hogy ennyire azt hiszik magukról, hogy értenek mindenhez, köztük a politikához is, közben meg nem. Amúgy meg sokan játsszák az agyukat, hogy mekkora pengék, ha politikáról van szó - még ha nem is azok - és ilyenkor az átlagember sem akar csendben ülni az ülepén, ő is be akarja bizonyítani, hogy van benne annyira jó, mint a másik ember, nem akar tudásban lemaradni a másiktól. Elkezdi ő is bizonygatni, hogy mekkora ász a témában és így jön ki az, hogy a magyarok mindenhez értenek, még ha közben egyáltalán nem is...

2013. máj. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok ballib. De a Jobbikosok is hülyének nézik a többi embert.

Kevesen vannak, akik tudnak mérlegelni, reálisan gondolkodni.

2013. máj. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!