Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan felkavaróak azok...

Miért olyan felkavaróak azok a felvonulások ami a cigánybűnözés ellen vannak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem aztán nem felkavaróak. Az én környékemen (szerencsére) nincs sok cigány, de ha olyan laknék, biztos nagyobb biztonságban érezném magam!
2013. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem felkavaróak.

Csak az agyatlan liberálisok kicsi lelki világának felkavaró.

2013. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert majd egy vonulgatástól kevesebb lesz a cigánybűnözés?
2013. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Max. a liberók és a zavarosban halászó hatalmi férgek érzik felkavarónak, hisz akkor megbomlani látszik a rendkívül érzékeny társadalmi status quo (értsd: a cigány rettegésben tartja a magyart, és csak jogai vannak)
2013. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne felkavaró jó értelemben, ha végre történne ez ügyben valami érdemeleges.
2013. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Engem az kavar fel, hogy szinte minden napra jut egy hír, melyben "fiatalok" megvertek/megöltek idős embereket 2000 Ft-ért.


Minden felvonulás szimpatikus, amely a bűnözés ellen történik!

2013. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez csak a hülyéknek felkavaró.

Sajnos emögött is a huncutság van, nem véletlenül van a cigányok segge kinyalva.

2013. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem az kavar fel benne, hogy nincsenek többen egy ilyen felvonuláson.
2013. máj. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert szeretett politikusainknak a magyar emberek élete és vagyona semmit sem számít a cigányok lelki nyugalmához képest.
2013. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert magyarok szervezik. Ha cigány rendezne tüntetést, akármi miatt, az szenzációsan fantasztikus hír lenne.

Ahol én lakom itt már kezd elviselhetetlen lenni a cigány életforma. Úttesten mennek (mondjuk eddig is így volt), de mára már a rendőrség se már rájuk szólni, erre már nagyon sok eset volt. De ha véletlen elüti az autó őket, akkor az olyan felháborító, cigányellenes viselkedés.... Pedig csak be kellene tartani velük is a törvényeket amire a rendőrség képtelen. Épp tegnap volt nálunk egy eset, amikor az autós rájuk szólt, hogy menjenek már arrébb hogy el tudjon menni, erre kárt okoztak az autóba. Rendőrségen, ez van nem tudnak ellene mit tenni....

Idei is jöhetne már a gárda, egyből megtanulnák mi az hogy járda! Alapvető szabályokat be kellene velük is tartatni.

2013. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!