Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy a zsidózást...

Mi az oka, hogy a zsidózást gyorsított eljárással kezelik, a magyarozást meg nem?

Figyelt kérdés

2009-ben bizonyos állampolgárok ,összegyűltek egy csoportba és olyan szavakat kiabáltak a magyar lakosságra hogy "büdös magyarok , megdöglötök magyarok,mind meghaltok...stb

Fel is voltak fegyverezve , még kard is volt az egyiknél.

Ezt az ügyet a napokban tárgyalták , pedig 2009-ben történt.


A zsidózós eset az a napokban történt.

Én sem szeretem a zsidókat ,de az ilyet elítélem.

Ezt az esetet pedig gyorsított eljárással kezelték , szinte azonnal volt a tárgyalás.


Ez nem kettős mérce?

Hisz a két eset ugyanaz , szinte.

Miért magasabb a prioritása az utolsónak?


Érdemes elgondolkodni rajta.



2013. máj. 10. 10:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ami cikkben ezt olvastad, azt véletlenül én is olvastam ma, és benne van a válasz (kivéve az alfahir-es verziót).
2013. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%
Most az a nyerő, amit a kormányzó erők képviselnek, Európában, Amerikában. Ezért minden olyan kiszólást, "zsidózást", "cigányozást" büntetnek ami a fene nagy demokráciájukban rasszizmus, kirekesztés, stb liberális maszlag. Multikulti gagyiszar. (Érdekes, Izraelben nem engedik, hogy négerek,cigányok telepedjenek le. Az arabokat nem írom ide, mert azok előbb ott voltak mint a "demokratikus" Izrael) Ha fordul a történelem kereke és ez a pénzközpontú "demokrácia" a saját devianciája oltárán vérzik el, akkor meg fog oldódni rengeteg féle "kérdés" a világon, de ez még sajnos sok idő, nemholnap lesz az összeomlás.
2013. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!