Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Útlevél újítás, mennyibe...

Útlevél újítás, mennyibe kerül most és mennyi idő alatt lesz kész normál eljárással?

Figyelt kérdés

Most csinálnék útlevelet, normál eljárással Budapesten. Most mennyibe kerül? 30 hónap alatt kész lehet?

Köszönöm a segítséget!


2013. ápr. 22. 10:07
 1/3 A kérdező kommentje:
És előjegyzés nélkül nem érdemes menni? Kaptam időpontot, május 8-ra. Mondjuk nem sürgős, de ha csak úgy beesek, akkor nagyon sokat kell várni valószínűleg?
2013. ápr. 22. 10:31
 2/3 anonim ***** válasza:

A központi okmányirodában nem kell időpont. 30 napos a normál határidő, de nekem 3 hét alatt készült el, sms-ben értesítettek. Sürgős esetben 1 nap alatt is elkészül, de ahhoz mélyen a zsebbe kell nyúlni.


[link]

Itt vannak az árak.

2013. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Inkább a kerületemben mennék az Önkormányzatba, nincs kedvem városba beautózni. Ide se kötelező az előjegyzés, de ajánlották, hogy akkor nem kell órákat várni. Ez jobb is így, de csak május 8-ra kaptam időpontot. Mondjuk bőven elég, ha júniusra készül el. Lehet maximum beugrom egyszer, megnézem hányan vannak előttem, hátha szerencsém van és nem sokat :-)


Köszi a linket is, most már tudom az árakat is! :-)

2013. ápr. 22. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!