Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a zászló csak elém villantj...

Pro Patria kérdése:

Ez a zászló csak elém villantja fel egy korábbi, mások által használt zászló emlékképét?

Figyelt kérdés

[link]


A helyi Jobbik-pártiroda ablakában láttam meg. (A város nevét kitakartam.)

Az elforgatott zöld négyzet a vörös sávokon már máshol is megjelent:

[link]


2013. máj. 16. 13:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
nem, mindenki látja, hogy mit jelképez és honnan vették, de majd mindjárt ír egy két jobbikos, hogy nem is
2013. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
nem is
2013. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%
Hasonlít a régi japán zászlóra is. Amúgy igen, szabad szemmel is észrevehető a hasonlóság. Nemrég olvastam, hogy a helyi Jobbik szervek facebook oldalain és irodáin leplezetlenül folyik a cigányozás, zsidózás, kiírtózás, nyilasozás, amiért persze a gerinces pártvezetés nem vállal felelősséget. Amiből azért látszik, hogy ha a Jobbik maga nem is rasszista, nyilas párt, de a támogatói nyilvánvalóan fogékonyak az ilyesmire nem is kicsit.
2013. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%

Ennek kb ennyi értelme van:

[link]

2013. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
linkeld már be azt a facebook oldalt léci
2013. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan mint amikor valami összeesküvés elmélet hívő mindenben szabadkőműves meg illuminátus jelképeket vél felfedezni. Sztem full véletlen nem a elfordított zöld négyzet a széjobb jelképe amúgyse.
2013. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%

" Amiből azért látszik, hogy ha a Jobbik maga nem is rasszista, nyilas párt, de a támogatói nyilvánvalóan fogékonyak az ilyesmire nem is kicsit."


Ebből csak az látszik hogy ők is egyetértenek ezekkel a megnyilvánulásokkal azért nem tesznek ellene, vagy pedig egyszerűen a pártjukban sem tudnak rendet tenni. Egyik sem bírtat sok jóval a jövőre nézve.

2013. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%
2013. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
46%

Ha tennének ellene, elveszne a szavazóik fele. És nem jönnének helyette újak, mert a mérsékeltebb jobbosoknak már ott van a Fidesz. a legjobb megoldás mosni a kezeiket.


Amúgy itt a link annak, aki kérte: [link]

2013. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

Jaj, hvg! Tudod inkább a Jobbiktól tájékozódj a Jobbikról, és a Jobbikos médiából szerezz információt arról, hogy mit akarnak, ne a balosoktól!

Ez pont olyan, mintha az ellenségemet kérdeznéd meg arról, hogy én milyen ember vagyok.

2013. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!