Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbben a Jobbik kapcsán...

A legtöbben a Jobbik kapcsán miért a TV által sulykolt "náci, rasszista, fasiszta, antiszemita" jelzőket böfögik vissza a gondolkodás helyett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem ismerik annyira a Jobbikot, csak amit a Tv-ben hallanak...
2013. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Nekem pont az a bajom hogy ismerem a jobbikot. Tetszik hogy cigányellenesek, de a párt 99%-a hülyeség.
2013. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Kérdésben a válasz: mert a tv ezt sulykolja, ők pedig nem veszik a fáradságot, h ne csak a magyarellenes médiából tájékozódjanak.
2013. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%

A Jobbiknak egy jobb gazdaságpolitika kellene és megnyernék a választásokat.

A társadalompolitikájuk szerintem jó ,egy biztonságos ,családközpontú országot akarnak ,még hogyha ezt egyedülálló módszerekkel is akarják elérni.

2013. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, szerinted az nyeri a választásokat, akinek jobb a gazdagáspolitikája? A Jobbiknak a marketing a gyenge pontja, ami nem is csoda, ilyen médiaellenállással.
2013. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

" TV által sulykolt"


Én múltkor felmentem az egyik jobbikos facebook oldalra ott is ez ment. Meg kuruttyinfón is ez megy. Lehet inkább nekik kéne elgondolkodni. Most vagy vállalják fel magukat azzal együtt a börit, vagy takarodjanak el iránba.

2013. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
Gyurcsány , Bajnai meg mehet Izraelbe.
2013. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert elég komoly baloldali gyűlöletkampányt zúdítanak rájuk, és sokan a jobbik "ellenségeitől" tájékozódnak róla, hogy milyen a Jobbik. Tehát pl aki indexet hvg-t olvas az nem csoda, hogy nem szereti.
2013. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Mert ostobák.
2013. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

" A Jobbiknak egy jobb gazdaságpolitika kellene és megnyernék a választásokat. "


Pedig a gazdaságpolitikájuk tökéletes. A legtöbb ember épp emiatt szavaz rájuk.

2013. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!