Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbben a Jobbik kapcsán...

A legtöbben a Jobbik kapcsán miért a TV által sulykolt "náci, rasszista, fasiszta, antiszemita" jelzőket böfögik vissza a gondolkodás helyett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 19:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%

A valódi (hangsúlyozom: VALÓDI) cionista média és a tagadhatatlanul szélsőjobboldali kurucinfó mind-mind igen szűk látókörön belül manővereznek, épp ezért csak az érem egyik oldalának apró tartományát fedik le. Olyan forrásokat kell találni, amelyek viszonylag semlegesek, és több nézőpontból is bemutatják az adott kérdést. Ilyen szempontból én a hvg-t és az Origót egészen korrektnek tartom. (De ott vannak például a Wikipédia alá tartozó Wikihírek, melyeket bárki szerkeszthet, így lefedik a nézőpontok szinte teljes spektrumát. Igaz viszont, hogy nyíltságuk miatt könnyen csúszhatnak be hamis hírek.)

Ami meg a közszolgálati médiát illeti... hát, abból az ember azt vonhatná le, hogy a világ Magyarországra és talán az EU-ra korlátozódik, máshol sosincs semmi, csak négyévente egy amerikai elnökválasztás meg néha egy kis izraeli-palesztin lövöldözés.

2013. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez kb. minden médiumra igaz, mindegyik a saját nézőpontjából írja meg a dolgokat. Viszont nem értem, miért lettem lepontozva. Előttem azt írták, a Jobbik csak cigányozni meg zsidózni tud, én pedig ezt megcáfoltam a linken található videóösszeállítással. Vagy talán pont ezért? :)
2013. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem tom, ez a pontozás szerintem úgy hülyeség, ahogy van :D
2013. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
mert a tv kimosta az agyukat, és nem látnak a szemüktől.
2013. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!