Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbben a Jobbik kapcsán...

A legtöbben a Jobbik kapcsán miért a TV által sulykolt "náci, rasszista, fasiszta, antiszemita" jelzőket böfögik vissza a gondolkodás helyett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 19:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Látogass el jobbikos rendezvényekre, a Jobbik Facebook oldalára és meglátod miért gondolják azt az emberek. Tele van cigányozással, zsidózással, kiirtással stb. Ez az igazság, akármennyire is fáj. Vajon miért nem más pártok oldalain gyűlnek össze az ilyen emberek, posztok? Nem kell hozzá sok ész, hogy lássa az ember, hogy mi folyik a Jobbik háza táján, még ha ezt hivatalosan nem is mondják, de eddig még egyszer nem határolódtak el hivatalosan ezektől az ideológiáktól. Ha megtennék zuhanna is a párt támogatottsága.
2013. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%

"Látogass el jobbikos rendezvényekre, a Jobbik Facebook oldalára és meglátod miért gondolják azt az emberek. Tele van cigányozással, zsidózással, kiirtással stb. Ez az igazság, akármennyire is fáj."

Miért írsz jobbikos rendezvényekről úgy, h még egyen se jártál soha?

2013. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Láttam már jobbikos rendezvényről videókat, de a Facebook oldalukon jártam már. Ez még mindig nem válasz a felvetett kérdésre egyébként.
2013. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Egy pártot nem fogsz tudni a saját médiájából megismerni, mert ott természetesen nem fogják a rosszat leírni magukról. A Jobbik pedig nyilván nem hangoztathatja hivatalosan, hogy antiszemita meg rasszista, mert akkor törvényellenesek lennének az elvei. Ezt komolyan olyan bonyolult megérteni? Amiért pedig nem tartoznék soha a Jobbikba, az azért van, mert ugyan maga a párt nem náci, antiszemita és rasszista, de a tagjai között bizony ott ülnek az ilyen nézeteket vallók. És nem úgy tűnik, hogy annyira zavarná ez őket...
2013. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

"Miért írsz jobbikos rendezvényekről úgy, h még egyen se jártál soha?"


Én jártam, nem is kettőn és igaza van. Zsidózás, cigányozás, "szegénypalesztíííínozás" orrba-szájba. Miért nem költöznek a gázai övezetbe?

2013. máj. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
16%

"Láttam már jobbikos rendezvényről videókat, de a Facebook oldalukon jártam már."

Azért az nem ugyanaz, mintha ott lettél volna. Gondolom vmelyik zsidó tévében v oldalon láttál róluk videókat, akkor pedig szinte biztos, h csak a cigányozást meg a zsidózást vágták bele.


"Én jártam, nem is kettőn és igaza van. Zsidózás, cigányozás, "szegénypalesztíííínozás" orrba-szájba. Miért nem költöznek a gázai övezetbe?"

Ha valóban jártál volna, és figyeltél is volna, akkor tudnád, h nemcsak ezek a témák vannak. És azért nem költöznek oda, mert ha így megy tovább, hamarosan itthon is megtapasztalhatjuk, h milyen ott az élet.

2013. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, ha összevágta a csúnya gonosz média, attól még elhangzott. Vajon az LMP rendezvényén, vagy a Fideszén, hogy egy másik jobbos pártot vegyek, mért nem tud a média ilyet összevágni? Ja mert nem is hangzik el ilyen. Akkor miért kell csodálkozni, hogy ez ráég a Jobbikra? Ha ők maguk nem vetik ki maguk közül ezeket az elemeket és nem határolódnak el tőlük , akkor bizony nácinak lesznek titulálva jogosan, mert ezt eltűrik és a háttérben támogatják. Én elhiszem, hogy a Jobbik nevesebb vezetői (Vona Gábor, Dúró Dóra vagy Morvai Krisztina, stb) nem nácik, illetve neonácik, de az alszervezetekben és a támogatók között elég sokan vannak. Ha ezeketől a személyektől megszabadulnának és nyilvánosan elhatárolódnának, akkor én is és sokan komolyan tudnánk őket venni, de így nem. Azt is megsúgom, hogy amíg ez a változás nem következik be, addig nem fog választást sem nyerni ez a párt, mert a magyar emberek többsége erre nem vevő. Nem lehet belőlük tömegpárt, csak rétegpárt, mint most. Ezért nem a médiát kell okolni, mert a Jobbik illetve jobbikosok saját maguk tehetnek erről. Ha nem tetszik, változtassanak/változtassatok rajta. Ezt most tényleg nagyon őszintén írom.
2013. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem állítottam, h soha nem hangzik el cigányozás meg zsidózás a jobbikosok szájából. Viszont a mai helyzetben szükség is van rá, h ezekről beszéljünk, mivel a magyarság problémáinak egy jelentős részét a cigányok meg a zsidók okozzák. Ezt pedig egyedül a Jobbik meri szóba hozni. A média abban hibás, h csak és kizárólag az ilyen megnyilvánulásokat hozza le.
2013. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Komplikato ***** válasza:
77%
Én már sokszor nekifutottam, hogy elhessegessem magamtól ezeket a csúnya sztereotípiákat, de általában valamelyik jó képességű jobbikos képviselő 2-3 napon belül tett róla MINDIG, hogy visszajöjjenek. Ha képesek lennének a parlamentben, vagy saját rendezvényeiken bármi másról beszélni, mint a cigányokról, zsidókról, stb. akkor nem gondolná róluk mindenki a felsorolt jelzőket. De nem képesek ...
2013. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Komplikato figyelmébe: [link]

Persze ezek a videók nyilván hamisítványok, mert a csúnya szélsőséges kurucinfó tette közzé.

2013. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!