Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A multirettegők el tudnák...

A multirettegők el tudnák magyarázni mennyiben lenne jobb, ha az Auchan helyett a CBA-ban dolgozna mindenki minimálbérért?

Figyelt kérdés
Az mennyivel nagyobb boldogság nektek, ha a Lázár-tesók a ciprusi offshore cégeiken keresztül pakolják a profitot a svájci bankszámláikra, mintha a franciák a szükséges adók megfizetése után vinnék ki maguknak ugyanígy?

#Svájc #offshore #CBA #Ciprus #lázár testvérek #multirettegők
2013. máj. 20. 15:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
6%
A CBA kizárólag egyetlen egy ok miatt jobb hangyányit a többi multinál, mégpedig a miatt, hogy hazai termelők termékeit forgalmazza. Munkavállalóként ugyanúgy jársz ott is, mint a többi multinál.
2013. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

A CBA termékei nem a legjobbak, viszont drágábbak sokkal.

Ők sem CSAJ magyar árukat forgalmaznak. A hasznot ők is kiviszik külföldre, nem itthon fektetik be.

Ahogyan az egykulcsos adóval jól járók sem Magyarországon költik el az így nyert hasznot.

2013. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

#21


A Tesco több magyar terméket árul min a CBA csak úgy megjegyzem.

2013. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
6%
Ezt erősen kétlem ... illetőleg magyar áruk biztrosan drágábbak, mint mondjuk a cba-ban ... Tejföl (60ft-tal), tej(30fttal), étolaj (100fttal) biztosan! Tescóba csak akciós árut érdemes venni ...
2013. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Arról nem is beszélve, h amit a teszkóban magyarnak hazudnak, az nem biztos, h magyar is. Pl. van olyan zöldségcsomag v micsoda, amiben egy darab magyar zöldség nincs, de itt rakják össze, és nekik attól az már magyar termék.
2013. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Na ez az év vicce, hogy a CBA olcsó és olcsóbb, mint a Tesco. Amíg az egyik nagyobb áruházuk közelében laktam (Corvin CBA), csak akkor nem a Sparban vásároltam, ha az épp már bezárt és a CBA még nyitva volt (9 után de 10 előtt), nem mértem pontosan, de szerintem laza 10%-kal biztos drágább volt a Sparnál, pedig az sem épp az olcsóságáról híres.
2013. máj. 20. 19:19
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Azért az se illik elfelejteni, hogy 20 év alatt mennyi multi jött be az országba ... Ezek tételesen mennyi profit felet rendelkeznek ...A magyar emberek által megtermelt profit 90%-val külföldi tulajdonú vállalatok rendelkeznek ez hatalmas pénz! 0%-ból 20 év alatt 90% emelkedett ...
2013. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom én nem tartom nevetségesnek, 260ft fizetni egy tejfölért ... igaz van szlovák tejföl is 220ért és akciósan 199ért ... még a cba vagy a coopban 200ért megvehetem . Utóbbit én is jobban szeretem..
2013. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Minden multi korrupt és elnyomó. ha nem lenne az,akkor nem is multi lenne. Legyen az a "gazdaságos" tacskó. Vqgy a cba.
2013. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
miért az Auchan-ban nem minimálbérét dolgoznak te idióta ???????????????????????
2013. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!