Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Tudnátok...

Fidesz szavazók! Tudnátok mondani érveket?

Figyelt kérdés

Miért szavaztok a Fideszre?

Érvekre vagyok kíváncsi, nem lózungokra és hőbörgésre.



2013. máj. 22. 15:03
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Bocs, de ezt a pár oldalt nem fogom végigolvasni. Nem a hivatalos pártpropaganda bemásolását kértem, hanem hogy TE, személyesen miért szavazol a Fideszre.

Mik a saját indokaid, érveid? Néhány mondatban, csak a lényeget.

2013. máj. 22. 17:00
 12/43 anonim ***** válasza:
7%

Elindult a változás, amit a rendszerváltás óta várunk ...

Budapesten oyaln fejlesztéseket csináltak csinálnak, amiket évtized óta várnak az emberek ...

Szocik lazán hagynák összeomlani a várbazárt. Nem hiszem el, hogy 20 év alatt nem lett volna rá pénzük. amennyit pénzt eddig elherdáltak. Rendszerváltás óta ígérgeti az mszp is az új stadiont, de mióta orbánról kiderült, hogy szeret focizni azóta az mszp is le tett a stadion fejlesztésről .. Pedig nagyon fontos lenne, hogy a koncertekre ne csak 10-15 ezer jegyet lehessen árulni drágán, hanem sokkal többet olcsóbban...

2013. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi? Stadion? Ezért szavaznál rá? Hát ez szánalmas. A 2 oldalnyi pártpropaganda meg nem SAJÁT vélemény. Bár a FideSSnek nem kell külön vélemény...
2013. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
56%

Nem is azért lett bemásolva hanem hogy legyen mit megvitatni.


A "pártpropaganda" szerzője pontosan tudja, hogy én mennyire is értek egyet a benne foglaltakkal. Úgy néhány tucatszor folyt már a hozzászólás anyagáról és háttérinformációiról és a hozzá kapcsolódó egyéb intézkedésekről meg hivatkozásokról eszmecsere. Nem a magam kedvtelésére másoltam be. Ezek az "ellenség" érvei, úgy általánosságban. Persze még kibővült azóta a reziscsökkentéssel, meg még a példátlan alapkamattal inflációval meg a többivel. Ha nem érdekelnek az nem az én dolgom. De a tisztességes állásfoglaláshoz az a minimum, hogy ezt az irományt elolvasod.

2013. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
0%
teljesség igénye nélkül kiemelte számomra kettő beruházást, amit én elkerülhetetlennek tartok már legalább 20 éve ...
2013. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
0%
MSSP mit csinált vagy az SSDSS ?
2013. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
0%
kérdést csak a primitívek miatt írtam be ... akik nem ismerik a közösség által elfogadott helyesírási normákat ...
2013. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%

Kossuth tér felújítás is nagyon időszerű volt.

Millió turista jár át a főtéren és csak egy fejetlenséget lehet látni ..

[link]

2013. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Na végül rászántam magam és elolvastam. Tele van propgandaízű megfogalmazásokkal és összeesküvéselméletek ismerős fogalmai köszönnek vissza. Vagy hazugságok (az államadósság például nem csökkent, hanem nőtt).

Vagy olyan dolgok, amik nem a kormány érdemei, meg olyanok, amik eredményként vannak feltüntetve, miközben az egy katasztrófa (felsőoktatás pl).

Így maradt néhány darab ebből a sokból, de a negatívum annyi, hogy ezeket bőven ellensúlyozza.

2013. máj. 22. 17:56
 20/43 anonim ***** válasza:
93%

"Nem a hivatalos pártpropaganda bemásolását kértem"

Ez egy szép hosszú idézet egy ide író usertől... http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__310..

2013. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!