Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány 50 000Ft-ot rakott...

Gyurcsány 50 000Ft-ot rakott a krízis alapba. Nem fog "szegény" tönkre menni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Az ő anyagi helyzetét nézve az egy nevetséges összeg, de akárhogyan is nézzük, ő legalább adott bele valamicske összeget-ami elképzelhető hogy a mi adónkból van.

A többi milliomos, milliárdos megtette ugyanezt? Amúgy utálom Gyurcsányt, de ez a szomorú igazság.

2009. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a krízis alapot egy politikai fogásnak tartom. Egy előre hozott kampánynak. Ha én tele lennék lóvéval én sem oda adnék be pénzt, hanem inkább különböző civil szervezeteken keresztül juttatnék a rászorulóknak.
2009. okt. 4. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, és gondolod a civil szervezetek nem szednek le a lóvéból?

én amikor adományozni akarok, egy héten egyszer bemegyek a helyi karitász ház ruha raktárába és odaviszek egy csomag ruhát, vagy játékot, vagy mit már otthon nem kell.

Gyurcsány is nagyon büszke, hogy ő nem veszi fel a fizetését, mert "egy" alapítványnak utalja, csak azt kevesen tudják, hogy ha alapítványnak adod a pénzed, úgy adómentessé válik, magyarán adómentesen veszi fel a pénzt a saját alapítványából :)

Innentől, hogy ő mennyit rak bele a krízislapba teljesen mindegy.

Mások mondjuk azért még ennyit sem óhajtottak beletenni, sőt még a bónuszaikról sem voltak hajlandóak lemondani.

ocsmány társaság ez. Párttól függetlenül.

2009. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vicc a köbön!
2009. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi is kaptunk 30.000ft-ot. Jó hogy kibírta ppff!!
2009. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!