Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győr, Vas megyében tényleg...

Győr, Vas megyében tényleg olyan jó az élet, mintha már nem is az országhoz tartozna?

Figyelt kérdés
Szinte nincs munkanélküliség, aki akar az találmunkát. Ez igaz?
2013. máj. 28. 13:13
 1/9 rémuralom ***** válasza:
Azért ez túlzás. Tény, hogy összehasonlíthatatlanul jobb a helyzet, mint mondjuk a Tiszántúlon, de azért azt mondani, hogy mintha nem is az országhoz tartozna, szerintem erős. Az itteni viszonylagos jóléthez hozzájárul az is, hogy innen rengetegen járnak át Ausztriába dolgozni, illetve a határhoz közeli városokban sokan egész jól megélnek "piacozásból", mert átjárnak a szlovákok, osztrákok, szlovének vásárolgatni.
2013. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

Én GYMS megyei vagyok , itt az él jól aki Ausztriába ingázik , dolgozni.

Esetleg a nagy multiknál középvezető vagy attól felfele.


Azért is megéreztük a válságot , Nyugat-Magyarország nem "kis Ausztria".

2013. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az túlzás de az biztos hogy a fizetés kb dupla annyi mint kelet-Magyarországon, mondjuk egy albi jóval drágább.
2013. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb mint Biharba de azért nem oda vissza futkosni...Győrben például a közbiztonság nulla!
2013. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy jobb mint Biharba de azért nem oda vissza futkosni...Győrben például a közbiztonság nulla!"


Ez kicsit túlzás.

A Kossuth utcába, a gettóba meg annak környékén ott tényleg nulla ,de arra nem is nagyon kell mászkálni európaiaknak , max autóval de azt is bezárva tartani végig.


Azért úgy általánosságban, nem annyira veszélyes Győr.

2013. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kelet-Magyarországhoz képest több az átlagfizetés, de a lakás, az albérlet és a rezsi is sokkal többe kerül ennek megfelelően
2013. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MolotovPunk ***** válasza:
Én úgy hallottam,hogy e téren inkább Sopron tart a legelső helyen.Persze Győr is jó helyzetben van,de azért az sem kis Ausztria attól függetlenül.
2013. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Boyka01 válasza:
Én már bejártam egész Magyarországot 5 évet éltem Győrben,jelenleg Pesten lakom. Azt kell mondanom, hogy ez egy nagy túlzás kb ugyanolyan életszínvonal van Győrben, mint Pesten. Egyébként én nem tapasztaltam Győrben hogy rossz lenne a közbiztonság. De viszont a kedvenc városom amikor elutazom Győrbe mintha haza mennék imádom a hangulatát ott éreztem magam eddig a legjobban.
2013. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor olvasom ezeket a Győrről, a megyéről szóló kérdéseket, mindig úgy érzem, hogy a hozzászólásokból árad a féltékenység. Hiába tagadja itt mindenki, igenis ég és föld Győr-M.-Sopron megye és mondjuk az ország másik fele között.
2015. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!