Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig lesz még válság? Lesz...

Meddig lesz még válság? Lesz jobb valaha az élet Magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 18:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
A mélyponton lassan túl vagyunk, de nagyon lassú lesz a gyarapodás.
2013. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Azt kétlem, hogy túl vagyunk, főleg most vagyunk a legrosszabb helyuetben!
2013. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan előrejelzések, amelyek szerint Európa az egész évtizedet válságban fogja tölteni. Így a megszorítások politikája, a jóléti kiadások folyamatos lefaragása még sokáig el fog tartani.
2013. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
Elhúzódik még egy 15-20 évig nálunk.
2013. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk még kitart
2013. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És mi lesz a sok kivándorlóval?Akik most kimennek, azok kint fognak nyomorban élni?Vagy hazajönnek idővel, mert nem éri majd meg nekik kint sem tengődni?Kíváncsi vagyok.Azért nagy érvágás lenne hazajönni a kisebből a nagyobb rosszba, nem?
2013. máj. 21. 18:58
 7/24 Shai-Hulud ***** válasza:
70%

Addig van válság, amíg lehet a zavarosban halászni.

Néhányaknak nagyon jól jön ez az elégedetlenség, gazdasági pangás...

Páran meggazdagodnak közben.

A mi bőrünkön.

2013. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Miért élnének nyomorban azok, akik kimentek?
2013. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Sokan azt állítják (itthon élők) hogy kint sem jó, nincs munka, kevés a pénz, ott is munkanélküliség van.Én erről sokat nem tudok sokat.Van néhány ismerősöm kint, ők nem nagyon panaszkodnak, de lehet csak nem akarnak lehúzni.nem tudom.Szerinted nem nyomorognak, vagy idővel nem fognak?

Te mit gondolsz erről?

2013. máj. 21. 19:06
 10/24 rémuralom ***** válasza:
87%

Ha már szóba hoztad a kivándorlókat, ajánlom, hogy nézz fel a Határátkelő blogra. Lapozz át néhány posztot, és számold meg, hányan vándoroltak ki a nyomorba. Szerintem nagy részüket nem az tartja kint, hogy nincs pénzük egy Ferihegyre szóló fapados repjegyre sem.


Egyébként valaha biztos lesz jobb, de azért ehhez mi kellünk. Emberek. Hogy abbahagyjuk végre a folytonos panaszkodást, hogy nincs munka vagy kevés a fizu, és mindent megtenni azért, hogy ez változzon. De tényleg mindent. Alaposabb keresés, önképzés, miegymás.

2013. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!