Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan nem értem miért...

Komolyan nem értem miért szidják Orbán Viktor Miniszterelnök Urat? - A Szidalmak nem állnak egyensúlyban a teljesítménnyel?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kiváló intézkedése volt ennek a kormánynak, amely Orbán Viktorhoz ered. Most nem részletezem, ne mondjátok hogy elfogúlt vagyok. A szidalmak súlyosak, amit itt a forumban olvasok. Szakított az előző évek költekezésével és stabilizálódott az adósság, ez miért baj?
2013. máj. 29. 00:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Na azért nemkell az emeszpét ajnározni, kedves utolsó. LiBajnai csak 1 éven keresztül volt kormányon,de azalatt az 1 év alatt is sikerült akkora adósságcsapdába kergetni Magyarországot, mint ide Hawwai. És mit gondoltok, kik fogják kifizetni az adósságot amit csinált? NA KIK?

(segítek, nem a reptoidok)

2013. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Nem ajnározok én senkit, mindössze a tényt mondtam, miszerint is az MSZP idején sokkal jobban meg lehetett élni. Az adósság valóban felment, ahogy most is újabb rekordokat döntöget viktorka által, csak most már megélni sem lehet. Szóval felesleges visszafelé mutogatni. Ez a kormány ugyanúgy súlyosbítja az államadósságot, csak ez már a népet is nyomorba dönti, amit legalább az MSZP nem tett meg.

2013. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Joe Makepeace ***** válasza:
95%

Sajnos sokan egy kalap alá képesek venni Sztálint, meg a Bajnait, mert mind a kettő politikája baloldali.

A legkeményebb amúgy hogy 500. 000. azaz ötszázezer, azaz félmillió munkaképes tanult(') fiatal ment el, menekült (!) el az elmúltháromév vezetése miatt! A MAGYAR NÉP 5%-a, ráadásul az az 5% akik tényleg tudnának tenni az ország fellendüléséért! Nem azért mert jobb életmódot akarnak, vagy luxust, hanem nem akarnak éhendögleni! Ez a nemzeti oldal(!) politikája a MAGYAR NÉPPEL SZEMBEN?! MEGMAGYARÁZHATATLAN! A vezetés bűne!

2013. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%

Nagy valószínűséggel az "elmúltnyócévre" fogod, hogy az iskolában nem tanítottak meg helyesen írni...

Egyébként az adósság úgy stabilizálódott, hogy belepumpálta a magánnyugdíjpénztári vagyont a költségvetésbe, majd bejelentette, hogy felejtsük el azt a pénzt, mert azzal, hogy beléptünk az állami rendszerbe, lemondtunk róla. (nem erről volt szó, de ő állítja, hogy igen. utálom, amikor valaki úgy hazudik a pofámba, hogy mind a ketten tudjuk, nem mond igazat)

Illetve az annyira szidott IMF hitelnek azt a részét, ami félre lett téve, ha bármilyen krach adódna megint a világgazdaságban, szintúgy belenyomta az államkasszába.

Rossz az IMF pénze, ha az MSZP veszi fel, de ha el kell költeni, és verni a mellkasát, hogy csökkent az államadósság, akkor azért nem olyan büdös pénz az...


Nekem van most 10 millió forint devizahitelem. Ha adsz nekem 4 millió forintot, amit szabadon elkölthetek, és fél év múlva mutatom a papírt, hogy már csak 8 millióval tartozom (mert nem lett annyival kevesebb az államadósság, amennyit elloptak tőlünk, ezek szerint a többit máshova tette), akkor hátba veregetsz? Akkor én egy zseni vagyok???

2013. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!