Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan, s miért alakult ki a...

Hogyan, s miért alakult ki a bal, liberális oldalon ez a szélsőséges kisebbség védelem?

Figyelt kérdés

Ők azokat a szavazókat célozzák meg akik odatartoznak.


Szerintem mindenkinek azonos jogok járnak minden téren , senkinek ne járjon több vagy kevesebb , lényegtelen az etnikuma vagy a kinézete.


Én csak nem értem , hogy egyes baloldali és/vagy liberális emberek miért csinálják azt amit csinálnak , mert ez a tevékenységük nagyon erősen a többség társadalom rovására megy.Mintha , mi nem is lennénk emberek vagy csak másodrendű állampolgárok , legalábbis ezt éreztetik velünk.


Nem értem , hogy miért.

Hogyha az összes "olyan" rájuk szavaz az sem elég a győzelemhez.


A legtöbb ember ezért határolódik el a baloldaltól , ha sikerülne leszokniuk erről akkor valószínűleg népszerűbbek lennének , mert ezt a dolgot kivéve majdnem rendben vannak.



2013. máj. 29. 14:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Ezek a liberálisok úgy viselkednek, mint egy szekta. Nem véletlen, hogy a Hitgyüli is liberális.
2013. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Úgy látom, eléggé kifulladt ezt a téma, két-három elvakult jobbikossal eszmét cserélni teljesen meddő vállalkozás. A kérdésre mint feljebb írtam, már válaszoltam.

Azért annyit megjegyeznék, hogy a cigány üldözés meglehet hogy egyesek szerint hazafias cselekedet, a homoszexuálisok és mások becsmérlését természetesnek veszitek, csakhogy a szólásszabadság mások gyalázását nem tartalmazza. Ha ezer ember folyamatosan követne az utcán téged és becsmérléseket, rágalmakat, stb. skandálnának rád reggeltől estig, az szerinted jogos cselekedet lenne?


Hitler is a hazafias érzelmekre épített, alakzatban "Vonít(tat)ott" stb. nem volt határ, és mi lett a vége?

Önmagában egy békés hazafias, gyülekezés nincs betiltva.


A médiából sincsenek kirekesztve, legalábbis én éppen eleget hallok róluk.

"Lekapcsolódtam" innen.

2013. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

#14 Akkor te egyetértesz abban, hogy a "mszp, szdsz, lmp, mdf, együtt2014 kommunista pártok?!

Leginkább erről beszéltem.

Nem mellesleg azért a statisztikád forrását kérlek küldd el, mert ilyen aranyköpéseket én is be tudok dobni. (Nem arra kérek statisztikai adatot, hogy az fenti pártoknak a korosztálya milyen, hanem arra, hogy azok POLITIKAI TÁJÉKOZOTTSÁGA, valamint INTELLIGENCIAHÁNYADOSA milyen, és a többinek milyen. Ezek szerintem jobban alátámasztják az igazságot.

2013. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"Azért annyit megjegyeznék, hogy a cigány üldözés meglehet hogy egyesek szerint hazafias cselekedet, a homoszexuálisok és mások becsmérlését természetesnek veszitek, csakhogy a szólásszabadság mások gyalázását nem tartalmazza."

A cigányüldözés nem az. A magyar emberek védelme a cigányterrortól, illetve a nemzet védelme a buzıpropagandától viszont már igen. A libsik ezeket is szélsőséges cselekedetnek tartják.


"Önmagában egy békés hazafias, gyülekezés nincs betiltva."

A Magyar Gárdát úgy, ahogy van, betiltották. Persze konkrétan a rendezvényeiket nem.


"A médiából sincsenek kirekesztve, legalábbis én éppen eleget hallok róluk."

De kizárólag negatív kontextusban, v cigányozással, zsidózással kapcsolatban. És ne gyere azzal, h más témájuk nincs, mert ha így gondolod, az csak azt jelenti, h egyoldalúan tájékozódsz.

2013. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ki üldözi itt a cigányokat? Most komolyan. Én? Szerintem inkább ők engem, például amikor majdnem fejen találtak egy sörösüveggel az utca másik oldaláról, aztán amikor bordán rúgott az egyik, mert nem adtam neki pénzt, aztán amikor ellopták a telefonomat... És én még szerencsés vagyok, hogy nem késeltek meg és a szeretteimet sem érte nagyobb baj. El kéne azért a tisztelt jogvédőknek gondolkodni, hogy amit ők előítéletnek mondanak, az nem lehet-e véletlenül tapasztalat?
2013. jún. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező!

1, Azért létezik pozitív diszkrimináció, mert a társadalom érdeke is az integrálódás. Márpedig bárminemű segítség nélkül ez nehezen megy, könnyű belátni, hogy aki súlyos hátrányból indul (mert abból indul, ezt nem vitathatod), az soha az életben nem zárkózik fel, a vége pedig az lesz, hogy a különböző társadalmi folyamatokon keresztül kitermelődik egy bűnözésből élő réteg, mint most. Az más kérdés, hogy a jelenlegi módszerek milyenek, mindazonáltal a mögöttük meghúzódó célok össztársadalmi érdeket képeznek.

2013. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Utolsó, tudsz rá példát mondani, h valahol, valamikor, akár pozitív diszkriminációval, akár más módszerrel sikerült volna integrálni a cigányságot?
2013. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
48%
Olvasd el kérlek ismét, amit írtam, ott a válasz is.
2013. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
68%
Tehát nem tudsz. Gondoltam, mert nem is lehet. A cigánykérdésre egyetlen humánus megoldás létezik (humánus = ami nem jár a kiirtásukkal): fallal kell körülkeríteni őket, ahonnan se ki, se be nem mehet senki, és aki megpróbálja, azt szó nélkül agyonlövik. Integrálni nem lehet őket, mert egyrészt nem akarják, másrészt alkalmatlanok a civilizált életmódra. Ez már számtalanszor bebizonyosodott.
2013. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mi az a számtalan példa?
2013. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!