Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan, s miért alakult ki a...

Hogyan, s miért alakult ki a bal, liberális oldalon ez a szélsőséges kisebbség védelem?

Figyelt kérdés

Ők azokat a szavazókat célozzák meg akik odatartoznak.


Szerintem mindenkinek azonos jogok járnak minden téren , senkinek ne járjon több vagy kevesebb , lényegtelen az etnikuma vagy a kinézete.


Én csak nem értem , hogy egyes baloldali és/vagy liberális emberek miért csinálják azt amit csinálnak , mert ez a tevékenységük nagyon erősen a többség társadalom rovására megy.Mintha , mi nem is lennénk emberek vagy csak másodrendű állampolgárok , legalábbis ezt éreztetik velünk.


Nem értem , hogy miért.

Hogyha az összes "olyan" rájuk szavaz az sem elég a győzelemhez.


A legtöbb ember ezért határolódik el a baloldaltól , ha sikerülne leszokniuk erről akkor valószínűleg népszerűbbek lennének , mert ezt a dolgot kivéve majdnem rendben vannak.



2013. máj. 29. 14:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Mi az a számtalan példa?" Aki nem tud akár csak egy példát mondani erre, az vagy nem Magyarországon él, vagy Magyarországnak egy cigánymentes övezetében, vagy maga is cigány.

A falazós válaszolótól azonban elhatárolódom. A megoldás "a generációs lánc megtörése". Ebben az egyben igaza volt Gyurcsánynak.

2013. jún. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
30%

Kanyarodjunk vissza az eredeti kérdéshez, és nézzük meg, hogy hova jutottunk!

A gond nem az, hogy vannak cigányok, hanem az, hogy vannak BŰNÖZŐK! Ha valakinek kirabolják a lakását, nagyon lényegtelen, hogy cigány tette-e vagy magyar.

A bűnözést egyformán kell üldözni, megelőzni, ezt nem hajlandó tudomásul venni a Jobbik. Sulykolja a cigánybűnözést, nem hivatalosan vagy félhivatalosan jönnek a cigányterrorral, és a gettósítás szükségességével, stb. hogy a libások védik a cigányokat. Ez azonban a Jobbiknak nagyon jó politikai erőforrás. A riogatás és a gyűlöletkeltés a legjobb mozgósító erő, ennek köszönhette Hitler és a Kishitler (Orbán Viktor beceneve volt a gimnáziumában) is a sikerét.

2013. jún. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
45%
Arról nem a Jobbik tehet, h Magyarországon a bűncselekmények legalább 90%-át cigányok követik el.
2013. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
31-es! Olyan példára gondoltam, ahol valóban volt bármiféle komoly elhatározás az integrációra, és nem csak látszat, illetve népszerűséghajhász intézkedések, hogy a baloldal biztosítsa magának az elegendő szavazatot.
2013. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Arról viszont a jobbik tehet, hogy ez a hamis információ ennyire elterjedt. A jobbik legfőbb politikai eszköze a morális pánikkeltés, és a gyűlöletkeltés. Ezek azoknak az eszközei, akiknek nincsenek igazi politika programja. két-három témát lovagolnak, de azt nagyon. Ez elég soványka.
2013. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
A Jobbik legfeljebb csak meglovagolni tud egy - sajnos - nagyon is létező társadalmi problémát: a cigányság nagy részének antiszociális és bűnöző életformáját.
2013. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!