Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen százalékos eredményeket...

Milyen százalékos eredményeket vártok a jövő évi választásokon?

Figyelt kérdés

Figyelembe véve a választókörzetek Fidesz-féle "optimalizálását", szerintem az arányaiban legnagyobb bukó a Jobbik lesz, de az MSZP-t is jelentősen gyengítették.


Az LMP, DK, E2014 erőssége úgyis a városi fiatal értelmiség, de maximum egy hármas koalcíóban tudom elképzelni az érdemi, 20% körüli eredményt számukra, bár ezzel lehet, hogy kormányzati koalícióra kényszeríthetik a Fideszt.



2013. máj. 31. 21:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Azt a Jobbikról közismert, hogy 4%-os kutatási eredményről ért el 15%-ot."


Valamint az is közismert, hogy a saját kampányfilmjüket alig vagy egyáltalán nem adta le még a közszolgálati TV sem, rádió sem, néha adták le a majdnem teljesen kisípolt változatot.


Nevetséges, ami itt folyik, a TV-k a Jobbik nyilatkozatait nem adják le, inkább beolvassák a büntetést amit azért szabnak ki rájuk, mert pert vesztettek a Jobbik ellen.

2013. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
42%

"MolotovPunk"


Ne reménykedj. Szegedet és néhány pesti kerületet leszámítva nem lesz MSZP-s győzelem sehol.

2013. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 MolotovPunk ***** válasza:

Fordulhat még a kocka.

Majd meglátjuk mi lesz.

2013. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mivel az MSZP-Együtt-PM indul együtt majd, ezért úgy írjátok a százalékokat. Szerintem a fidesz még a manipulált rendszerében sem lesz képes nyerni, de valós támogatottságánál felülreprezentáltabb lesz. A kispártok most nem lesznek nagyon népszerűek. Jobbik veszít még, max. a múltkori eredményére lesz képes. LMP erősödik a kiábrándult nem radikális fideszesekből akik nem szavaznának baloldalira

A tippjeim:

Mszp-E14-PM: 35%

Fidesz: 30%

Jobbik: 15%

LMP: 9%

DK: 4%

Civil mozgalom, Fodor, Bokros, JESZ, Munkáspárt, érvénytelen stb.: maradék (nagyon könnyű jelöltet állítani az új szabályok miatt, így sok párt és független fog indulni)

2013. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Joe Makepeace ***** válasza:
20%

"Miért féltek a Jobbiktól? Nincs előéletük"


Nem sokkal mindezek után egy következő jobbikos válaszoló:


"Felelősségteljesen dolgoznak, (a jobbik) ami alatt azt értem hogy állandó jelleggel lemondtak a mentelmi jogukról ha rendőrségi eljárás indult ellenük."


Egyébként milyen "édesek", nem? "felelősségteljes" bűnözés után, hagyják magukat letartóztatni...


Amúgy az "eszméjük" előéletnek nyugodtan lehet tekinteni annak idején a Horthy/Szálasi/Rákosi rendszerek "legszebb" pillanatait is! Ők is valami olyasmit képzelnek el ennek az országnak...


"az elmúlt 3 év totális inaktivitása miatt szerintem nem tudják (a Fidesz) megismételni a 2010-es eredményt."


Épp az a baj, hogy nagyon is aktív volt az utóbbi 3 évük! Ez alatt talán annyit romboltak, mint 1945-2010-ig terjedő 65 évben összesen! (azért ez persze költői túlzás volt, de tényleg csak egy enyhe...)


"Ha jól tudom 2010-ben a Jobbik többet kapott az MSZP-nél"


Nem jól tudod...


"Egyébként Budapest nagy része (Pesti kerületek)szerintem MSZP piros lesz.(Közvélemény kutatások is ezt bizonyítják jelenleg.)"


Sokkal inkább a fejlettebb budai kerületek lesznek vörösbe borulva!


"Nevetséges, ami itt folyik, a TV-k a Jobbik nyilatkozatait nem adják le, inkább beolvassák a büntetést amit azért szabnak ki rájuk, mert pert vesztettek a Jobbik ellen."


Azért mert ha leadnák, mi meg az EU-val szemben esnek el jókora támogatottságtól! Amúgy:

"-a magyarországi beruházások 97%-a EU-s pénzekből valósul meg"

Bajnai Gordon


"Azt mondanám hogy olyan 50-55% lesz a Fidesz- KDNP része,"


Ne legyél ilyen büszke magadra, és ezt ne nagyon hangoztasd! Ugyanis ha ez a nép ténylegesen akkora minősíthetetlen, szerencsétlen vadbarom és ökör, hogy akár "csak" az elmúlt 3 év politikája miatt (nem beszélve a következő 1-ről ami talán a legkeményebb lesz, mert azért az tuti hogy a Fideszetek eszközökben még annyira sem fog válogatni, mint eddig), még képes ezeknek megint kétharmadot adni a jövő évi választáson, vagy akár a jobbikot éltetni, ami szintén Rákosi-rendszert képzel el az ország jövőjeként, akkor azt kell mondjam, hogy legjobb lesz a megmaradt étolajjal körbelocsolni az országot, és fölgyújtani az egészet, de lehetőleg télen, mert legalább így a szomszédos országok fűtést spórolnak, legalább a Világnak ennyi haszna legyen belőlünk!

2013. jún. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Fidesz-KDNP - 50%-55%

Jobbik - 15-20%

MSZP - 20%

Együtt-PM - 5%

DK - 5%


Nem ezt várom, de szerintem valami hasonló lesz a felállás.

2014. jan. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 MolotovPunk ***** válasza:
Azt azért szeretném hozzá tenni,hogy néhány településen volt időközi polgármester választás is.Pl Sopronban,Szigetszentmiklóson,Nyírbátorban Fóton is bal oldali jelölt nyert.(2012es 2013as adatok.)
2014. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 MolotovPunk ***** válasza:
Egyébként Nyírbátorban független jelölt nyert,de bal oldali támogatással nagy fölénnyel.
2014. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!