Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Szerintetek aki...

Jobbikosok! Szerintetek aki nem jobbikos, az húzzon el?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor találkoztam azzal a jelenséggel a jobbik szavazói között, hogy aki nem ért velük egyet, akár politikus, akár szavazó, az takarodjon ebből az országból. Ezzel Ti egyet értetek? Ezt tényleg így gondoljátok? Vagy csak egyes személyek véleménye, ami nem egyezik a közös politikátokkal? Hogy van ez?
2013. jún. 5. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem ne huzzon el. Ha mindenki jobbikos lenne az már unalmas lenne..nem lenne ellenség/ellenfél aki ellen lehet höbörögni
2013. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Én meg minden politikai párt szimpatizánsai között találkozom ezzel a jelenséggel. Miért kell mindent a Jobbikra kihegyezni?
2013. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Mivel aki nem jobbikos az nem magyar ember, úgy érzem idegennek meg ebben az országban keresnivalója nincs.
2013. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Aki nem jobbikos az nem magyar?! Ez most komoly? Ezt milyen alapon döntöd/döntitek el?
2013. jún. 5. 10:20
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Mert a jobbikosok úgy egyharmada majdnem, hogy fanatikus. ,,Aki nem jobbikos az nem magyar" :DDD hát ezen röhögnöm kell.
2013. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én nem röhögök, mert mondom, hogy ezzel a jelenséggel találkozom. Ezek az emberek ugyanannyi szavazati joggal rendelkeznek, mint bárki más. Szerintem nagyon szomorú és döbbentes, hogy magyar magyar ellen van.
2013. jún. 5. 10:37
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindegyik Jobbikos ilyen.

Én sem.


A Jobbiknak csak egy szűk kisebbsége újnáci meg amiről te beszélsz.


Én sosem akarok elüldözni senkit ,hanem tényeket tárok fel előtte ,elmagyarázom neki a dolgokat.

Sikerült már vadliberális embert is lebeszélni bizonyos dolgokról.A végén ő is rájött , hogy nekem van igazam.

2013. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
,,Én sosem akarok elüldözni senkit" rossz hírem van, a jobbik viszont igen.
2013. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem gondolják komolyan, bár akik röhögnek a trianonon, meg ünnepli a gyurcsek fõnöke szülinapját az kérdéses, hogy minek is vannak itt. Az ilyenek egy csepp "tiszteletet" sem adnak ennek az országnak ahol elméletileg élnek! Nyugodtan le is lehet pontozni! :D
2013. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak a Jobbik lenne, az teljesen véletlenül nem egypártrendszer, sőt egyenesen diktatúra lenne, éppen ami ellen felemeli a hangját jelenleg a Jobbik? Avagy ez nem éppen az általuk emlegetett kettős mérce?
2013. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!