Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja egyes embereknek/pár...

Mi a baja egyes embereknek/pártoknak a Kárpátia zenekarral?

Figyelt kérdés
Szerintem gyönyörű dalaik vannak, az a bűnük, hogy szeretik a hazájukat?
2013. jún. 7. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

"Mondjuk édes látni, hogy itt próbáljátok a frusztrációitokat levezetni, mert máshol csak utolsó beosztott csicskák vagytok, akiknek kuss a neve :)))"


Nem, mi jó emberek vagyunk, nem olyan lelketlen állatok, mint te vagy, hogy jókat röhögünk tisztességes emberek szenvedésén. És igen, frusztrál a gondolat, hogy igazságtalanság uralkodik körülöttem. De ez minden jóérzésű ember haraggal tölt el.

2013. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
" és te meg a fajtád" ... Tipikus pitáner, érveket nélkülöző, ha nem azt mondod, ami mi szajkózunk, akkor zsidó, cigány vagy hazaáruló vagy jobbikos véglények megszólalás. Na ezért nem fog nyerni soha a te kis pártod,mert nagyrészt indokoltan veletek azonosítják őket.
2013. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Mi lenne? Semmi. Egy zenekar, koncerteket adnak, gondolom ebből bevételük van amiből megélnek. Ha valaki ezeket a zenéket szereti hallgassa, én nem hallgatom mivel nem szeretem a rock zenét. Az meg mióta bűn, hogy valaki szereti a hazáját? Én is szeretem, de ezért még senki nem szidott le.
2013. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Én cigány vagyok. De nekem tetszenek a kárpátia zenéi. Szerintem nem rossz zenekar.
2013. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!