Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes Felcsútra költözni a...

Érdemes Felcsútra költözni a mai politikai viszonyokat figyelembe véve?

Figyelt kérdés
Kiemelt figyelmet és fejlesztéseket kap, a legálisan adózott jövedelem messze az országátlag fölött van, FIFA licenszű stadion (ami még Budapesten sincs), NB 1-es csapata van, kiemelt sportolási lehetőségek a fiatalok számára.
2013. jún. 19. 12:55
 1/8 acelsziv ***** válasza:
100%
arra a 10 hónapra már fölösleges...
2013. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes, ráadásul nem olyan elvetemültek az ingatlan árak és van választék eladó ingatlanból.

Felcsúton keresnél munkát? Vagy a meglévő munkahelyre járnál be?

2013. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tele van gazdagokkal (és idővel szerintem még több lesz), a gazdagok igényesen tartják a környezetüket, több adó, több fejlesztés
2013. jún. 19. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van! Nagyon jó a közintézmények színvonala. Több közösségi programot szerveznek az átlagnál. A focin kívül számtalan sportolási lehetőség van. Sok kisgyerek születik stb.

Viszont nem mindenki gazdag, néhány ember jövedelme emeli fel az átlagot. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem leszel automatikusan gazdag, ha Felcsútra költözöl. A fenti érvek viszont családos letelepedésnek nagyon kedveznek.


Politikai értelemben pedig nem kell attól félni, hogy ellenzéki győzelem esetén felszántják besózzák a települést. Ez nem Stadler stadion.

2013. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Hogy esne ki a felcsúti szeme
2013. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dick Esmen ***** válasza:
Nem.Azért az ott lakóknak se habos torta az élet.Kivéve ha gazdag vagy,mert akkor aranybánya.
2013. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 hónap :DDDD basszameg bárcsak igazad lett volna
2023. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:
7: Én is basszamáztam egyet amikor elolvastam...
2023. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!