Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így veszi semmibe a kormány...

Így veszi semmibe a kormány az embereket, a szavazóit?

Figyelt kérdés

A vámosszabadi menekülttábor ügyére gondolok.

[link]


A vámosszabadi, a nagybajcsi, a kisbajcsi, a medvei és a bácsai részönkormányzat is egyértelművé tette, hogy nem kér a menekülttáborból

Nem kérünk belőle.


Szemét kormány , meg is érdemelnék ,hogy vereséget szenvedjenek 2014-ben.

A kormány a viselkedésével egy dolgot ér el, azt, hogy ez a probléma eszkalálódni fog és kiterjed egész Győrre és a Szigetköz keleti részére is.



2013. jún. 19. 21:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
90%
Nincs pattanásom, nem vagyok dagadt, és nem borsodi munkanélküli, hanem budapesti jól kereső informatikus... ;)
2013. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:

"Próbáljátok ne szemen köpni és megverni őket, amikor először szembe jönnek az utcán, ti Magyarország büszkeségei, ti."


Miért tennénk ilyet?

2013. jún. 20. 10:02
 33/70 anonim ***** válasza:
53%

[link]


A forrásod.


De hogy jön GYMS megye gazdagsága az én gazdagságomhoz? Ha a megye gazdag én is az vagyok? :D Komolyan mondod?

A projekt 1000 sebből vérzik, aki ezt nem látja vak. De a kérdésemre még most se tudsz válaszolni! Valami baj van az agyaddal, ha ennyi ideje nem érted meg a kérdést!

2013. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
45%
Kedves Informatikus. így már mindent értek.
2013. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
66%

Hihetetlenül tudatlanok vagytok! :D Komolyan hogy lehet így élni ennyi agyi szinttel? Engem nevezel retardáltnak? Mire fel? Óriási! Nagyon mély.

Elég szomorú hogy a hírcsatornák csak ezt közvetítik, mert nem erről szólt az egész gyűlés. A Jobbik nem hőzöngött, jól beszélt a képviselő nagyon szimpatikusan, és őszintén. Szóval tényleg igen mélyen nézzetek magatokba , mert nem a másokban van a probléma hogy hülyének titulálnak, ha egyszerűen tudatlan vagy. Ez van. Sajnálom. Eddig is megvoltunk nagyon jól. Ezután is megleszünk. Én itt lezártam. Kedves pestiek ismét rontották a szememben a hírnevüket.

2013. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
73%

#33, istenem, te tényleg nem tudsz mást mondani, azon kívül, hogy "ÉN ÉN ÉN ÉN ÉN"? Most komolyan, egyén szinten hol érdekelsz te akárkit is? Egy országos döntés nem azon alapul, hogy az emberek kerek 100%-nak tetszik-e.


Nem, nem mondtam azt, hogy te gazdag vagy. Azt mondtam, hogy a megyéd a legjómódúbb és mint olyan, igazán ideje, hogy ti, nyugatiak is kivegyétek a részeteket a kellemetlenebb kötelezettségekből is.

2013. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
49%
Részem van egyben. Veled beszélgetni:D
2013. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
90%

Ismét 33, még nézem a videót, de felvetett alternatívaként te a legelső kérdező által random említett szentkirályszabadjai, sármelléki laktanyákat említed?


Szentkirályszabadja így néz ki: [link]


Egész konkrétan filmforgatások helyszíneként használják, pl. a Pripjatyot játszotta egy amerikai horrorfilmben, ahol zombik és szörnyek népesítik be az elhagyott lakótelepeket. Ugye az poén volt, hogy ez reális alternatíva akar lenni?

2013. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen korrekt. Mi a baj vele? Fel kell újítani, ha már itt van az ingyenélők hasznát is vehetnénk nekik.
2013. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
25%

Egyébként a videó felénél tartok, az, amit vártam. Apró agyú falusiak falusiaskodnak. A polgármester mondanivalója: "vigyék el innen máshová".


Amikor szegény menekültügyi szakemberek érveket mondanak, kiröhögitek őket. Kiröhögtétek azt a kijelentést, hogy "nem terroristák". Kiröhögitek a tényeket, hogy az embercsempészeknek milliókat kell fizetniük, hogy elhozzák ide őket. Egy afgánnak 10.000 euró, amennyi a standard embercsempész tarifa nem "sok" pénz, hanem elképzelhetetlen mennyiségű pénz, amit nyilván csak a jobb módúak engedhetnek meg maguknak.


Havi költőpénzt (7100Ft) és teljes ellátást kapnak, mert ti előre eldöntöttétek, hogy 100% bűnöző lesz mind.


De ez mind nem számít, mert ti a komáitokkal kiröhögitek. Ennyit rólatok, jó táblaemelgetést (a piros rövidnaci+piros pólós morcosan néző marha külön tetszett)

2013. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!