Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így veszi semmibe a kormány...

Így veszi semmibe a kormány az embereket, a szavazóit?

Figyelt kérdés

A vámosszabadi menekülttábor ügyére gondolok.

[link]


A vámosszabadi, a nagybajcsi, a kisbajcsi, a medvei és a bácsai részönkormányzat is egyértelművé tette, hogy nem kér a menekülttáborból

Nem kérünk belőle.


Szemét kormány , meg is érdemelnék ,hogy vereséget szenvedjenek 2014-ben.

A kormány a viselkedésével egy dolgot ér el, azt, hogy ez a probléma eszkalálódni fog és kiterjed egész Győrre és a Szigetköz keleti részére is.



2013. jún. 19. 21:15
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
49%

:D

Én itt boldog vagyok, és szeretek itt élni. Szóval your argument is invalid. :D

2013. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%

Na látom teljesen feladtad az értelemre és érvelésre való törekvést. Nem, nem érvényteleníti az érvelésemet az, hogy te azt mondod, hogy "sálálá én vagyok a helikopter". Avagy az általad bizonyára kedvelt nemkutya.com stílusában: nigga, you just went full retard.


Szeressél ott élni, nem érdekel. Pintért se érdekelte, amikor kiadta ukázba, hogy keressenek egy üres ingatlant az országban és pont a ti címeteket adta ki az adatbázis. Így jártatok, fogadjátok el és őszintén javaslom, hogy ne a világ szegényein vezessétek le a dühötöket, ők még semmi rosszat nem tettetek ellenetek, csak előre eldöntöttétek, hogy abban a pillanatban akartok majd lincselni, amint az első menekült be mer lépni a kocsmába és kérni egy pohár üdítőt.

2013. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:

42


Azért nem vagyunk ám ilyenek.

Nem szoktunk "lincselni".

Egyszerűen csak féltjük az életterünket ,a gyerekeket.

2013. jún. 20. 10:40
 44/70 anonim ***** válasza:
49%
Volt érved?
2013. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
72%
Nekem semmi bajom nem lenne ha itt épülne fel a tábor, HA látnám azt hogy ide rendes emberek kerülnek, az őrzésük megoldott, az ellátásuk megoldott, nem kell bejönni a faluba lopkodni, de sajnos erre most még nem látok garanciát. Kívánom hogy így legyen.
2013. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
49%

És ha esetleg ez nem valósulna meg, akkor mi teszünk érte hogy így legyen.

Elfogadom hogy kellenek ilyen táborok, de akkor azok legyen pöpecek. Gondolok itt biztonságra meg ezaz. Én nem ismerek egy afgánt se aki menekülni próbál, szóval nem látok rá garanciát hogy az utcán este belém döf egy kést. Te talán ismersz ilyet?:D Nem hiszem. Szóval megint ugyanott vagyunk mint az elején, mondod a hírekből szedett-vedett információkat. Engem a tapasztalat érdekel, nem pedig az hogy te mit gondolsz. Te mondtad még hogy az egyén nem számít az ország viszonyait nézve. Elég nagy baj ez szerintem.

2013. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
49%
*az utcán este ne döfne belém egy kést. (Rosszul fogalmaztam)
2013. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
49%
Szóval erről ennyit. Miattam hozhatod az érveidet hogy az országnak király meg ezaz. Más lenne a véleményed ha melletted épülne a tábor, vagy tábor mellett laknál. Szóval erről ennyit. Ami téged személy szerint érint, az a nagy bajod hogy vak vagy. Vak vagy mert nem látod a saját hibáidat, képtelen vagy elviselni hogy tévedsz. Utálatos magyar mentalitás,de sok mindenkiben megvan, szóval nem vagy egyedül, ne aggódj. Egy jó tanács nézz magadba néha, és ne csak másban lásd meg a hibát. Ez könnyű.
2013. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: tudom, hogy nem ilyen a hozzáállás, de a 73%-s idióta társad példája is jól mutatja, hogy szenzációhajhászással mindent el lehet érni. Hitler is meggyőzte a németeket arról, hogy büszkén kell embereket irtani.


73%, teljesen reménytelen vagy. 15 évesek logikájával nem lehet érdemben vitatkozni, mert túl h ülye vagy ahhoz, hogy értelmezd, amit mondok. Engem hívsz vaknak, aki nem ismeri fel a hibáit, amikor a hozzászólásaidat példaként lehetne linkelni az összes érvelési hibát bemutató wikipedia szócikkhez.


Értem én, hogy ennyit értesz a világból 15/16/17 évesen és mivel még nem vagy egyetemista meg sem tapasztaltad milyen akárhol máshol élni, mint otthon, de legalább ne próbálj szakértőt játszani, amikor látványosan nem vagy az.


Nem ismersz egy afgánt se, ezért feltételezed, hogy meg fog késelni? B aszki, remélem életedben nem fogsz olyan országba külföldre utazni, ahol eddig nem jártál. Elvégre lehet, hogy Izlandon is megkéselnek, nem ismersz egy izlandit sem, ki tudja milyenek!


Ezek az emberek egy jobb élet reményében hagyják el a hazájukat. Menekülnek a vérontás, polgárháborúk, aknák elől. NEM fognak lopkodni, mert aki ki tud pengetni 10000€-t ilyen országokból, annak még jutni fog havi 50 a bevásárlásra is. Viszont teljes ellátást és havi 7e Ft zsebpénzt is kapnak, abból is vásárolni fognak, nem lopkodni.


Na veled végeztem, ha valaki más felvet még a tiednél értelmesebb érveket, ellenérveket azzal szívesen beszélgetek erről.

2013. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
49%
Ritka jó példája volt a komment annak, hogy nem ismered a hibáidat. Nem vagyok se idióta, se 15-16-17 éves, és jelen pillanatban is tanulok (rád is ráférne).
2013. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!