Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így veszi semmibe a kormány...

Így veszi semmibe a kormány az embereket, a szavazóit?

Figyelt kérdés

A vámosszabadi menekülttábor ügyére gondolok.

[link]


A vámosszabadi, a nagybajcsi, a kisbajcsi, a medvei és a bácsai részönkormányzat is egyértelművé tette, hogy nem kér a menekülttáborból

Nem kérünk belőle.


Szemét kormány , meg is érdemelnék ,hogy vereséget szenvedjenek 2014-ben.

A kormány a viselkedésével egy dolgot ér el, azt, hogy ez a probléma eszkalálódni fog és kiterjed egész Győrre és a Szigetköz keleti részére is.



2013. jún. 19. 21:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

Értem amit mondasz, de (érthető módon) az európai kifejezésmódot próbálod kivetíteni más rasszok képviselőire. Ha rövid ideig is (egyszer 2 hónapot, majd két más alkalommal utaztam 2-3 hetet), de volt alkalmam szubszaharai Afrikát megtapasztalni és ugyan Európában dolgoztam és éltem együtt egy évet egy nemzetközi diákteam tagjaként. Egyszerűen egy ázsiai, afrikai nem feltétlenül azokhoz az eszközökhöz nyúl az érzelmek kifejezéséhez, mint amit mi tanultunk és hibás feltételezés azt hinni, hogy amit mi csinálunk az univerzális.


Japánban főleg a nők körében a fap*naságot tekintik a legnagyobb értéknek, mind hétköznapi kommunikációban, mind intim helyzetekben. Ettől még ugyanúgy vannak köztük kedves és számító személyek is. Afrikában rám mindenki mosolygott, az is, aki később hátba akart támadni (képletesen...).


Nyilvánvalóan ha neked is egy ruhaszállító kamion hátfalába épített, 50fokra melegedő fülkében kellene átutaznod a fél világot, hogy az utad 4/5-nél "bukj" el és juss egy olyan országba, ahol az amúgy világszinten használható (pl. francia, arab) nyelvismereted semmit sem ér, nem fogsz tág mosollyal mutogatópartyba kezdeni a járókelőkkel, ha látod rajtuk a viszolygást 50m-ről.


Bűnözők köztük is vannak, de ezzel, míg nálunk nem követnek el olyan szintű bűncselekményt, hogy indolkolná, és eddig nem tették, nincs mit tenni.


Az, hogy a németekre tukmálnád rá őket ismét a probléma ignorálása. Amúgy mókás, hogy őket nevezed meg a haszonélvezőnek, ami maximum átvitt, gazdasági értelemben igaz, de ők a legnagyobb nettó befizetők a közös keretbe, míg mi 2x annyi pénzt veszünk ki, mint befizetünk (5500mrd-ért cserébe 11000-t).


Aki a helyi kompetenciát írja: lol. Ennyi erővel minek van állam? Legyen minden falu önálló, akkor lehet mindenben így dönteni. Az meg nem játszik, hogy akkor van helyi döntési erő, amikor az kényelmes, amikor meg csődben van az önkormányzat, akkor irány kilincselni Budapestre.


Hogy lehet ilyen beruházás, ami nem tetszik az embereknek? Úgy lehet, hogy szükség van rá, ahogy szükség van nukleáris hulladéklerakóra is, bármennyire is kicsapta a hisztit Bátaapáti miatta. Ha a ti logikátokat követték volna, akkor mi lenne? Kamionozzuk körbe a nukleáris szemetet az országban napi 24 órában évtizedekig, hogy mindenki egyenlő mértékben legyen sugárfertőzött, csak a drága egyetlen falu lakosainak ne legyen miért aggódnia? Választani kell két rossz között: vagy kicseszünk párezer emberrel, hogy a maradék 10 milliónak jó legyen, vagy kicseszünk az egész 10 millióval. Szerinted melyik döntést hozzuk meg, te nagyon okos?

2013. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
83%
Úristen, végig sem bírtam mindent olvasni. Az a hülye aki feltette a kérdést? Nem az a sok mosdatlan szájú feltételezhetően enyhén depressziós irigy barom, aki lemarházza az ott élőket. Úristen, ömlik a mocskos irigység a szátokból ahogy emlegetitek hogy ott is vegyék ki a részüket a szarból, meg muskátlis házak, meg audi meg multicégek. Sajnálom hogy nálatok nincsenek multik, vagy oda sem vesznek fel titeket mert akkora kretének vagytok. Irigység, irigység, irigység, és káröröm. Végre megdöglik a szomszéd tehene is! Kívánok a vályogkuckótok sarkába is ilyen tábort ididóták! Hajrá Vámosszabadi!
2013. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
32%

Nem, te szerencsétlen marha, én innen a Belső-Óbudáról azt hiszem teljesítem a nyugat-magyar életszínvonalat, mégis nevetségesnek tartom a hőzöngésüket, hogy nem akarják kivenni a részüket az egyenlő teherviselésből. Értem én, hogy minden második multi a 30km-s körzetükbe telepedik le az országban, mert 3 főváros között félúton tudnak lenni, de ne csak a jóból jusson ki nekik, vállalják a részüket a rosszból is.


Embercsoportok terén van egy, akinek sok jó és kevés (egyetlen) rossz jutott ki, na az ő társadalmi megítélésüket talán nem kell bemutatnom. Vámosszabadi más, mert az a mi kutyánk kölyke?

2013. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, te szerencsétlen marha, én innen a Belső-Óbudáról azt hiszem teljesítem a nyugat-magyar életszínvonalat, mégis nevetségesnek tartom a hőzöngésüket, hogy nem akarják kivenni a részüket az egyenlő teherviselésből."


Ez nem közös teherviselés, te gyógyegér. Ha jól tudom pár darab ilyen tábor van az országban és most ők kapnak egyet... ez így inkább kiszúrás, nem közös teherviselés. Akkor verhetnéd itt az asztalt közös teherviselés címén, ha minden második faluban lenne egy ilyen terroristatelep.

2013. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
Akkor azért nincs fogalmad sem miről beszélsz mert pont belsőóbudai vagy. De az irigység továbbra is ömlik a szádból. irigyled hogy 3 főváros közé esik, te meg a főváros szíve-lelke vagy. szegény főváros... kívános a luxusvillád sarkába egy telepet. ha ilyen irigy vagy, költözz oda, és élj ott, mert ott kolbászból van a kerítés. nem baj, most majd felzabálják...
2013. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
22%

Látom teljesen feladtátok a logikát, biztos megfájdította a fejeteket.


Miért kellene minden második faluba menekülttábor, ha egyszerűen nem kell annyi? Magyarországon kb. 2500 menekült van, őket kell elhelyezni. Ezt jelenleg 9, a későbbiekben max. 10-11 helyen lehet kulturáltan megoldani. Van kb. 3200 település az országban, NYILVÁN a kiválasztott 9-10 úgy fogja érezni, hogy kipécézték őket.


De mit csinálnál akkor mégis, mondd? Rendeznél menekült-vándorcirkuszt, hogy mindegyik településen tölthessenek egy hetet???


Képzeld, én meg úgy vagyok ám belső-óbudai, hogy közben az Alföldről származom. Gyilkosok, drogcsempészek és gyerekgyilkosok között kellett iskolába járnom, mert az épülettömb az alábbi 3 intézményből áll össze: balról női börtön és fegyház, az ország 2. legszigorúbbja, középen gimi, jobbról zárt fiúnevelő intézet, szintén az ország egyik szigorúbbja. Gondolom kitalálod, hogy az utcáról a havat kikkel takaríttatják.


Ez közös teherviselés, te fogyatékos f asz, hogy nem kezdek el sírni, hogy jajj, miért van csak 15-20 helyen börtön az országban, amikor vagy 3200 település!

2013. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%

"De mit csinálnál akkor mégis, mondd? Rendeznél menekült-vándorcirkuszt, hogy mindegyik településen tölthessenek egy hetet??? "


Meghirdetném és amelyik település vállalja új munkahelyek reményében, oda telepíteném. Vagy egyszerűen nem egy falu mellé raknám, hanem ki a semmi közepére. Nem pedig direkt olyan faluba raknám, ahol most készül befektetni egy külföldi cég, de most, lehet hogy máshová mennek.

2013. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
54%

"Meghirdetném és amelyik település vállalja új munkahelyek reményében, oda telepíteném. Vagy egyszerűen nem egy falu mellé raknám, hanem ki a semmi közepére. "


Oké, megsúgom hány falu vállalná új munkahelyek reményében: 0


A semmi közepére telepítenéd? A semmi közepével csak az a gond, hogy a semmi közepén nincsenek kvázi ingyen használható laktanyák, mint Vámosszabadinál. A semmi közepén milliárdokból kellene felhúzni teljesen új épületeket. Nekem 1-2 ezer ember kényelmetlensége nem ér meg 1-2 milliárdot.


Nem érnek a vámosszabadiak fejenként 1 milliót nekem és ezzel mindenki, aki nem onnan származik egyetért.

2013. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

Most olvasom csak miket válaszolgattál kedves belsőóbudai-debreceni hátrányos de mégis jólkvalifikált okostojás.

1. nem vagyok sem fogyatékos, mindenem megvan ami egy ép embernek kell

2. nem vagyok f..sz sem, nő vagyok (jöhenek az újabb jelzők :)

3. a semmi közepén is vannak laktanyák, csak többe kerülne rendbehozni őket, meglepődnél mennyi ilyen hely van, csak utána kéne nézni, mielőtt hülyeséget írsz

4.a vámosszabadi épület nem laktanya, hanem munkásszálló volt, túl jó ahhoz hogy pusztulat menekültszállót csináljanak belőle, mikor lehetne pl. magyaroknak öregotthont, hitel miatt földönfutóvá lett családoknak átmeneti szállást stb sorolhatnám létrehozni benne. a többi okot most nem sorolnám miért van itt rossz helyen, mert a butaságtól és az irigységtől nem látsz tisztán.

2013. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Nem, a kormány nem szarik rá!
2015. szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!