Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hallottam a hírekben,...

Most hallottam a hírekben, hogy Magyarország a 4. legszegényebb ország. Ez változhat pár éven belül jó irányba?

Figyelt kérdés
Mert ki szeretnék költözni Budapestre. Ez az álmom, és az álmomat valóra szeretném váltani.
2013. jún. 20. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A szegény-gazdag viszonylat eléggé relatív. Egyéni megélhetés szempontjából pedig nem alapvető. Sokkal fontosabb a környezet, emberi hozzáállás, esetleg a lehetőségek (bár azt sokszor az ember maga teremti meg).


Ha szíved vágya Budapest, költözz. De úgy gondolom, van ebben az országban még néhány élhető hely, talán a fővárosnál is élhetőbb. Ez nagyban függ az igényektől is.

Igen, kosz van, jó része amiatt, mert az emberek trehányak, egyfelől szükségtelen mocskot hagynak maguk után, másfelől a portájuk előtti teret nem tekintik sajátjuknak. Vannak koldusok is, agresszívek is, jó részük nem önhibájából vált azzá. Megszólásuk tudatlanságot és önzést tükröz.

2013. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a 4. legszegényebb ország


De Európában itt a legmagasabbak az egy főre jutú adóterhek a bruttó bér tekintetében ezt azért nem ártana figyelembe venni,


szóval nem lenne ekkora szegénység ha nem húznának le az emberekről minden bőrt


ha év végen azt látom (tavalyi év vége) például 4 ezer pér száz milliárd forint folyt be az államkasszába

és folyamatosan züllik az ország korrupció zsebre buli meg ilyenek


akkor nekem ne mondja nekem senki hogy azért ilyen magasak az adóterhek (vagy azért nálunk a legmagasabb az adóterhek ) mert sok a nyugdíjas, meg a rászoruló, meg az isten tudja.


annak idején Magyarországon miért nem törölték el az államadósságot ? miért kell felvenni az újabb és újabb IMF hiteleket ?


na vajon miért ....?


[link]

2013. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A világ országai közül kb Szomália a legszegényebb:

Mezőgazdaság: 0

Polgárőrség: 0

Munkahely: 0

2015. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!