Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista Vámosszabadi egész...

Rasszista Vámosszabadi egész lakossága, mert nem akarja hogy menekülttábort nyissanak ott?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 21. 00:00
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
0%
Egy killómétere tőllem van eg ytemető oda mehetnek egykis gázositás és havasztás után a temetkezési vállalkozó is őrülne neki.
2013. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
19%

"Minden bizonnyal lenne olyan hely ahol a lakott területekről távol van olyan hely ahova el lehet helyezni a menekülteket. Csak azt drágább lenne felújítani mondjuk 1-2 millióval."


Úgy érted 1-2 milliárddal? Annyival lenne drágább, mert 200 ember elhelyezéséről van szó. A kisalföld.hu-n van egy videó egy vámosszabadi "megbeszélésről", ahol a remekül informált helyi a szentkirályszabadjai szellemvárost javasolja alternatívának.


Bemutatnám a helyszínt: [link]


Konkrétan az elhagyott helyekért rajongók meg amerikai filmesek járnak oda horrorokat, zombifilmeket forgatni, mert tökéletes posztapokaliptikus hangulatot nyújt a hely, kvázi ingyen.


De ja, szerintem tényleg 1-2 millió lenne felújítani. Van egy ismerősöm, szerintem ő 800 ezerből is megoldja! Megadjam a számát?

2013. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
55%

"Ti hova helyeznétek el őket? Hol van az a laktanya, ahová lakhatnának?"

Bárhol Magyarország határain kívül. Vagy legalább vmi hermetikusan elzárt helyen.


"Az már csak elméleti kérdés, hogy ártatlan embereket miért is kellene bűnözőként kezelni?"

Ártatlan embereket nem kell, ezek között viszont ember is kevés van, nemhogy ártatlan. Az általad követett zsidó-libsi médiában gondolom nincs túl sok hír a debreceni menekülttáborról, de ott is tudnak alkotni.

2013. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 tetro ***** válasza:
30%

Aha értem. Két válasz jött. Az egyik szerint gázkamrába kéne őket küldeni, a másik szerint a menekültek nem emberek.

Én azt gondolom valóban kellene egy kerítés, de inkább körénk, amilyen vadállatok vagytok már a hozzászólásokban is.

2013. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
33%

A legviccesebb az, hogy a nem emberező pont 56%-n áll :DDDDDDDD


(mivel neked úgysem esne le: 1956-ra és az akkori magyar menekültáradatra utalok ezzel)


Szép életed lehet a szemellenződ mögött, igaz, hogy életedben egy külföldivel nem beszéltél még, aki Európán kívülről jött, de te azért tudod, hogy ők mind állatok! Mint a románok, igaz?!

2013. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
59%
Látszik h a zsidó médián nevelkedtetek (esetleg ti magatok is azok vagytok?), úgy ki tudjátok forgatni az ember szavát. Azt írtam, h KEVÉS köztük az ember, az pedig nem egyenlő a nullával. Nálam az ember definíciójához hozzátartozik a civilizált viselkedés is, ezek az aljanépek pedig arra általában nem képesek. Az 1956-os menekültekkel ellentétben, ők ugyanis civilizált országban nevelkedtek, ezért nem terrorizálták az őket befogadó népeket. Ha nekem el kell menekülnöm egy másik országba, az a minimum, h ott meghúzom magam, és úgy viselkedek, ahogy azt tőlem elvárják, ha már nekik köszönhetem az életemet.
2013. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 tetro ***** válasza:
29%

15.30

Itt volt az ideje hogy zsidózzál is egy kicsit. Áruld már el amúgy mindent tudó barátunk, hogy melyek ezek a zsidó médiumok, amin mi nevelkedtünk? Azt is áruld, hogy mikor nevelkedtünk, mert ezek szerint ezt is tudod.

Igen, kiforgattuk a szavaidat. Épp leállatoztál több milliárd embert, akikről annyit sem tudsz mint a sejtszintű biomechanikáról... Igen, van kevés aki szerinted ember. Csak tudod, semmi különbség. Ha azt mondanád, hogy 10% nem ember közülük, és azokat így találomra kezeljük állatként, akkor is azt gondolnám, hogy te egy frusztrált gyűlölködő barom vagy...

Ráadásul azt is tudod ránézésre, hogy ki a bűnöző és ki nem. Szerintem Dredd bírót rólad mintázták.

2013. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
0%

Nem nehéz a válasz, ugyanis a média nagy része zsidó: index, origo, TV2, retekklub, népszabadság, népszava, atv, stb. bármilyen tetszőleges részhalmaza :)

Tehát ha azt mondom, h van egy darab deviáns egyén a menekültek között, akkor is frusztrált gyűlölködő barom vagyok? Sztem menj el közéjük, ha már ennyire imádod őket, és ha visszajöttél, mesélj az élményeidről! Én olvastam már beszámolókat debreceniektől, és az alapján alkotok véleményt, a magadfajta agymosott libsikkel ellentétben, akik a zsidók minden szavát isszák.

2013. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
30%

Jujj, 56 nagyon morci lett!


Igen, olvastad a kuruttyon, hogy mind állatok, mert a 800-1000 főből mondjuk 15 folyamatosan bűnöz! Na g eci, milyen szerencse, hogy a magyar etnikumú magyar lakosságban a bűnözési ráta ennek az ezred része, ugye? Ja, nem? Hogy minden népcsoport bűnöz, a fehér magyarság is? Minket miért nem gyűlölsz?

2013. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 tetro ***** válasza:
40%

Aha értem. Mindenki zsidó, az se számít, hogy ezek akkor még mondjuk nem is léteztek esetleg, mikor mi felnőttünk.

Cuki amúgy, hogy azt sem tudod mit beszéltél. Egy deviáns? Te több millió külföldi többségéről beszéltél. Ettől vagy korlátolt barom. Ha azt mondanád a menekültek között vagy egy deviáns, az egy állítás, valószínűleg igaz is. De te lényegében majdnem mindenkit állatnak tartasz. Ettől van az, hogy én téged nem tekintelek normális embernek. Nem azért mert magyar vagy, vagy mert férfi, vagy mert barna szemű, hanem mert hiányoznak belőled az emberi értékek. Amennyiben te csak származás alapján meg tudod ezt állapítani emberekről, akkor amiket mondasz, az alapján kezelhetjük tényként, hogy belőled hiányzik az emberség.

2013. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!