Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista Vámosszabadi egész...

Rasszista Vámosszabadi egész lakossága, mert nem akarja hogy menekülttábort nyissanak ott?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 21. 00:00
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
18%
Ez mondjuk igaz. Egy valódi liberális mindenkit elfogad úgy, ahogy van. Akik ma liberálisnak nevezik magukat, azok mindenkit elfogadnak, kivéve a hazafiakat, a konzervatívokat, a radikálisokat, a vallásos keresztényeket, meg úgy általában azokat, akik valamiben nem értenek egyet velük. A felsorolt kategóriába tartozókat szívből gyűlölik.
2013. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
0%

Buci, szerepet tévesztettél. A te fajtád megy parádézni az utcára minden egyes nektek nem tetsző dolog ellen, legyen a téma az, hogy ki kivel akar boldog lenni, melyik államfő látogat Budapestre vagy épp az, hogy milyen jogos mernek egy jogállamban egy náci felvonulást betiltani.


A linkelt oldalak pedig annyira libsi propagandák, hogy a saját munkájukon kívül másról nem is írnak, de ja, mocsok propaganda! Ismered a szó jelentését? Szerintem nem.


Na mindegy, vergődjél csak a gyűlöleted mocsarában és mondogasd a családodnak, hogy "magyar embernek sosem kell a Kárpát-medencén túlra utaznia, ilyen szép sehol a világon nincs!". Mi meg élvezzük a thai beacheket az argentin marhasteakkel, a francia borral és a svéd barátnővel amíg téged kiröhögünk.

2013. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
9%

Náci felvonulást 1944 óta soha nem szerveztek Magyarországon (az más kérdés, h a náci nálatok a hazafias szinonimája), de ha már itt tartunk, egy valódi jogállamban nem lehetne betiltani azt sem. Ahogy egy komcsi vagy libsi felvonulást sem.

Nem a linkelt oldalakra mondtam egyébként, h propaganda, hanem az általad bemásolt szövegre. Szövegértés egyes.

2013. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
37%
Rasszista??? Ne használjunk ilyen szavakat!!!Az azt jelenti fajgyűlölő..és nem a családját védeni akaró polgár.Szerintem senki sem akar arabok stb stb áldozata lenni..nekik más nem kell mint a pénz meg az iratok,hogy mehessenek tovább nyugatra.Ingyenélő szemetek miatt fog az a falu elbukni 120 munka helyet és még veszélyben is lesznek.Értitek a lényegét?? Ha nem akkor nézzetek el Debrecenbe..ha abból sem értitek meg a helyzetet...hát fogjatok egy lapátot és ássátok el magatokat.
2013. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
9%
A sok okos,komolyan. Ez nem rasszizmus sem paraszti gondolkodás! Nem vagyok Vámosszabadi,mégis tiltakozó vagyok.20 km-re lakok ettől a falutól,és sokszor voltam ott.Egy gyönyörű,összetartó faluról beszélünk ahol a közbiztonság nem is lehetne jobb! Erre.. Az embereknek,akik nem értik a tiltakozás okát: gondolj be,hogy 2 km-re se a te lakóhelyedtől helyeznek el egy ilyen NYÍLT menekülttábort! Senki sem örülne persze,de a vámosi közösségnek beleszólása nem volt,és hetekig 1 mondatot nem váltottak velük erről az ügyről. Persze lehet jönni,hogy senki sem akarja,hogy náluk helyezzenek el egy ilyet,de valahol kell lennie.. rengeteg olyan helyet láttam,ahol szintén lenne lehetőség,és a falutól,várostól elzártan lenne.DE AZ ÁLLAM ezt a szinte kész helyet választotta,csak hogy a felújítási díj kevesebb legyen. Egy volt debreceni lakos a tüntetésen mesélt ezekről a menekültekről. Gyerekeket riogatnak,fenyegetőznek,lopnak.. Az ember csak félni tud tőlük.Befognak menni Győrbe,és a környező települések,amik sétával elérhetők.. Vámos 2 km,Győr 5..Kisujjból kirázva lefutom,akkor miért is ne sétálnának ők?! A vámosi gyerekek élete megváltozik. És a győriek egy része még nem fogta fel,de az Ővék is. EZ NEM RASSZIZMUS ! ÉS STB HÜLYESÉGET ÁLLÍTÓ KOMMENTELŐNEK AJÁNLOM FIGYELMÉBE EZT A VÁLASZT !! MIELŐTT OKOSAK VAGYTOK,GONDOLJÁTOK ÁT !!!
2013. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!