Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lettek birkák a magyarok?

Miért lettek birkák a magyarok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 17:35
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Szerintem is megérdemeljük, hogy eltűnjünk innen...
2009. okt. 17. 18:45
 22/26 anonim ***** válasza:
76%

17:54

Nálad a pont. Mindig tűrtünk az volt a baj.

2009. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

"Nálad a pont. Mindig tűrtünk az volt a baj."


mert belénk nevelték!

de nem is a régi rendszer

inkább a rendszer váltás után jött a nagy liberalizmus!!! és nesze ez lett belőle!!!!!

a nap 24 órájába nyomják a szart a TVből rádióból A média márkt hangos bemondójából (nem vicc bementem és szünet nélkül 30% akció 20% akció az öreganyjukat minden szinte 10e forint nál kezdődött)


nyomják nyomják a néphülyítő propagandát!!! és ezt csak itt 2009 ben veszitek észre? gratulálok


ha van eszetek és szeretnétek javítani akkor a Jobbikra szavaztok, utolsó reményként

ha elbasszátok ezt is le lehet húzni a redőnyt MAGYARORSZÁG

2009. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%
A kommunizmus miatt.Ha nem jöttek volna az oroszok akkor teljesen más lenne a helyzet.
2009. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kezdjük elölről a kommunikációt. Úgy kezdődött, hogy lebirkáztál engem is. (úgy érzem a "Magyarok" halmaz része vagyok. Mire közlöm Veled, hogy nem vagyok az, hanem szerintem csak Te vagy az, Akkor lebunkózol. Ezek szerint ha magad szerint Te sem vagy az, akkor nem vagy része a "Magyarok" halmaznak, mely megfogalmazásod szerint részhalmaza a "Birkák" halmaznak.

Tehát:

-Te vagy nem magyar,

-Vagy az állításod hamis.

2009. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, megérdemelnéd, hogy eltűnj innen!
2009. nov. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!