Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnaira csak a kádár korszakb...

Bajnaira csak a kádár korszakban nevelkedett nyugdíjasok szavaznak, vagy a fiatalabbak ( 20 - 30 közöttiek ) is beveszik a maszlagját?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Még mindig inkább ő, mint Orbán...

Neki is vannak hibái, de talán még a legkisebb rossz.

2013. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem szavazok Bajnaira se, de ha fegyvert fognának a halántékomhoz, hogy válasszak közte és Orbán között, egyértelműen őt választanám...
2013. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Az szavaz rá, aki egy kicsit is ért a gazdaságpolitikához. Ezek pedig nem a nyugdíjasok közül kerülnek ki.
2013. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem több fiatal vagy középkorú ismerősöm van, akik Bajnai-hívők. Ezt onnan tudom, hogy a facebook-on állandóan őt lájkolják, megosztják a dolgait.
2013. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

Dehogy, nehogy elhidd!

Nekem a Facen ismerős az oldala, hát úgy anyázzák minden postja alatt, mint az állat:D

Kérdéseket is szegeznek neki, de persze semmire nem válaszol, holott ő maga ígérte be, h fog.

Ott is csak ezeket a sablonszövegeket nyomja, h "a gazdasághoz szakértő kell" meg "én majd jobb útra terelem az országot".

Kb mint az előttem lévő hozzászóló, h bajnai mennyire is ért....kíváncsi vagyok a hozzászóló mennyire ért.

2013. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Én a facebook oldalát nézve mindenhol azt látom, hogy nyuggerek kommentelgetnek, természetesen istenítve bajnait.

Tehát ja. Kádár korszakban nevelkedettek.

2013. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet általánosítani, minden csoportból van minden pártnak támogatója, legfeljebb az arányok kicsit eltérnek.


A Fideszre sem csak a középosztálybeli nagycsaládosok szavaznak.

2013. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát a Bajnai fórumokon ,ahogy elnézem jelentős többségben voltak az ősz hajú emberek.


[link]

[link]


Persze nem általánosítok , vannak fiatalok is akik támogatják , de mai fialok többsége politikailag nem valami aktív.

2013. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Ki nem állhatom ezt a nyuggerezést, meg kádározást...

Elég szomorú, hogy csak a "nyuggerek kommentelgetnek", a fiatalok, akiknek a sorsa ezen múlik, azok felhők magasából tesznek erre az egészre, csak ülnek otthon és várják a sült galambot, mert annyira hülyék, hogy még véleményük sincs.

Megjegyzem mellékesen, hogy ezek a nyuggerek építették fel ezt az országot, amiben te most a f...dat vered és osztod az észt..., mert amit te, meg a 20-30 évesek ehhez az országhoz hozzátettek, abból még talicskára se futná, nem hogy országra. Annyit még hozzáfűznék, hogy az összes Fideszes okostojás is már erősen Kádár lábvízben áztatta a seggét és erősen eregette a munkásőr fingot, és csak a rendszerváltás után lettek veszett nagy kapitalisták. És amíg Kádár szegényen halt meg, Orbán a saját sz@arát se dobná el ha nem lenne büdös, mert még azt is elmutyizná valakinek nagy drága pénzen...

Szóval mielőtt bárki nyuggerezik, meg kádározik, kezdjen el előbb agyat növeszteni és merengjen el azon, hogy kit szidalmaz... mert ezt az országot a szüleitek, nagyszüleitek építették véres verítékkel... a fiatalok csak a jövő zenéje és hát valljuk be őszintén, ők most csak egy nagy kalap sz@r.

2013. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Orbánban az a legvisszataszítóbb, hogy hihetetlen agresszív, ellenséges, mindent irányítani akaró politikát folytat, és sikeresen arra állítja be az embereket, hogy aki nem rá szavaz, az hazaáruló, bérenc, zsidó, cigány, libsi...elegem van már ebből, és e szempontból Bajnai milliószor szimpatikusabb. Ez persze nem azt jelenti, hogy ez elég is, hogy rá szavazzak...
2013. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!