Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tehetnétek mit változtatnát...

Ha tehetnétek mit változtatnátok a Magyar Gárdán?

Figyelt kérdés
pozitív kritikákat várok és nem olyanokat, hogy meg kell szüntetni.
2009. okt. 13. 07:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Már megszüntették.

A Magyar Gárdával az a gáz, hogy az egy válasz egy jelenségre. A betiltásával azt érték el, hogy elodázva egy súlyosabb válasz fog következni, de valszeg ez a cél.

2009. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Már megszüntették, de ha még létezne, megszüntetném. Erős és hatékony rendőrségre van szükség, gárdára nincs. A gárda ugyanúgy érthetetlen jelenség számomra, mint az "őrző-védő" cégek. A rendfenntartás legyen állami feladat, ne cégek vagy pártszervezetek feladata.
2009. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

a gárdának nem az az alapja, hogy rendfenntartók, csak ezt a sok agymosott nem vesz észre.

Inkább a kormány elleni lázadást szemlélteti.

2009. okt. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

"a gárdának nem az az alapja, hogy rendfenntartók"


A jobbiknyikok ezt hiszik róla, és maguk is ezt hiszik magukról.

2009. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Igazából ezért utálom a politikát, hogy ilyenek lesznek tőle az emberek mint te előző, vagy a többiek. Vérremenő harcot vívtok egymással egy k.rva párt miatt. Nemérg bnőm nagymamájánál annak a testvére(idősebb asszem 60év körüli) szinte fulladásig lökte a dumát az orbánról, hogy az az egyetlen reményünk meg szemét fidesz így kommunisták úgy, fidesz a minden, stb.

Szánalmas. Még ha 2-3 különböző zenebandáról lenne szó, és attól a rivalizálás, de így. Röhelyes tényleg.

2009. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
bocs, a fidesz helyett mszp-t akartam írni, hogy azt szemetezte.
2009. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

"Igazából ezért utálom a politikát, hogy ilyenek lesznek tőle az emberek mint te előző"


Milyen vagyok? Ismersz? A barátnőd nagymamáját talán ismered, de ő nem én vagyok.

2009. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Elképesztő,ami itt zajlik ,a válaszadók között.

Egy másik kérdésnél,egy kérdésre adott válaszomra reagálva egy másik válaszadó,egy bugyuta zsideszes simán leszocizott,mig világossá nem tettem számára,hogy a Jobbik az messze áll a szocitól XD De mintha olvastam volna,hogy ezen az oldalon nem a válaszokra kell reagálni,hanem a kérdést illene megválaszolni.

Kár,hogy egyáltalán ezen a gyakorikérdések oldalon van ilyen politikai lehetőség.Az ilyen,és ehhez hasonó trollkodások megtalálhatóak a (zs)index fórumoldalának polidili topic-jában.Ott lehet trollkodni,idegbetegeskedni,szájkaratézni,meg bebizonyítani,hogy akkoris nekem van igazam,és te egy komcsi/nyilas/fasiszt/orbánista/liberális ,stb. vagy,meg ehhez hasonlóak.

T. oldal üzemeltetők! Szerintem az ehhez hasonló kérdéseknek nem lenne itt helye,mert ebből mindíg csak trollkodás megy,nem a szabályoknak megfelelően a kérdésre válaszolnak az emberek,hanem egymásnak trollkodnak.


De hogy ne térjek el a szabályoktól teljesen: a gárdán nem kell változtatni,majd jövőre hatékonyabbak is tudnak lenni... akinek nem tetszik,költözzön ki izraelbe!

Szebb Jövőt!

2009. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
nem ismerlek személyesen jah, de azt látom, hogy az a fajta vagy aki be van hülyítve a politikai maszlagokkal. Ezért ez a "jobiknyikos" válaszod. Vagyis beléd van már nevelve ültetve, hogy a másik rossz, gonosz, a másik rasszista, amelyik pártban meg te hiszel, az mindenek felett. Sajnos köztetek a politika már egy vallásá fajult.
2009. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
kedves válaszadók! A magyar Gárda nincs megszüntetve, csak a Magyar Gárda egyesület ami pontosan nem tudom 8-10 emberből és ők képezik a jogi személyét a gárdának. Ami ti láttok az utcán, tereken az a Magyar Gárda Mozgalom és őket nem lehet feloszlatni. Ezért tesszük a dolgunkat inmáron több mint 2 éve. Szebb Jövőt!
2009. okt. 13. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!