Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Ausztriában adózik....

Bajnai Ausztriában adózik. Szép dolog tőle? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Nem mutat rossz példát? Ezzel felém nem azt bizonyítja, hogy jót akar az országnak, és arra sem cáfol rá, hogy csak a pénz motiválja. Jogos a véleményem?


2013. jún. 23. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Itt nincs miről beszélni, mindenki tudja, h szarik egy nagyot a magyarokra, csak a pénz érdekli.

Nézd meg a Facebook oldalát, az anyja biztos csuklik, jó sokat.

2013. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Nincs ezzel semmi probléma. Lázár János is megmondta:


"„Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen, abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem”



Tehát Bajnai sokat ér, mert ő ügyes volt és tudott építkezni. Mindenki annyit ér, amennyije van. Bajnai sokat ér, mert neki is sok van a zsebében.

2013. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Egy miniszterelnök jelöltnél etikátlan, de mivel Bajnai Amerika és az EU mellett elkötelezett, pártolja a szabad tőkeáramlást és közismerten jó gazdasági szakember, így beleillik a profilba, hogy Ausztriában fekteti be a pénzét. Biztosan komoly pénzügyi, gazdasági előnye származik ebből, de én sajnos nem értek az ilyesmihez.
2013. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Közismerten jó gazdasági szakember???

Nézz már utána hány vállalkozást vitt csődbe...

Nem szakember, hanem szarh*zi.

2013. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Így lesz "mindenki "minisztere"! Magyarán nem érdekli a pórnép sorsa itthon.
2013. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

"Bajnai Ausztriában adózik."


tudtommal nem. van egy cég, ami Ausztriában működik, ebből következően Ausztriában adózik és ebben a cégben Bajnai résztulajdonos.


eddig ennyi a hír és a konkrétum. majd ha kiderül, hogy ez a cég tevékenykedik Magyarországon, tevékenységének hány százaléka köthető Magyarországhoz, akkor esetleg el lehet gondolkodni azon, hogy nem lenne-e helyesebb, ha idehaza működne. de ameddig erről nincs adat, addig ez az egész csak egy újabb sz@rrágás.


egyébként kedves kérdező áruld már el nekem, hogy mi a tökömet kell ennyit foglalkozni egy "bukott emberrel", meg a "párszázalékos pártocskájával"?


mitől vagytok ennyire besz@rva?

2013. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Nincs senki beszarva, de ettől még nevetséges, ahogy te is az vagy.
2013. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

"én sajnos nem értek az ilyesmihez"


Ezt már abból is látja mindenki, hogy Bajnait jó gazdasági szakembernek tartod. Teljesen fölösleges volt leírnod.

2013. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy Ausztriában működő cég 40%-os tulajdonosa, ami Ausztriában működik és pénzügyi tanácsadással foglalkozik.


Amúgy Ausztriában magasabb a társasági adó mint Magyarországon, így az offshore még elvi lehetőségként sem merülhet fel.


[link]

2013. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Az a cég adózik Ausztriában. Bajnai Magyarországon. Egyébként miért fél a Fidesz és annak a holdudvara illetve a Jobbik ennyire Bajnaitól, hiszen csak pár százalékja van...
2013. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!