Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondjátok meg mert nem értem!...

Mondjátok meg mert nem értem! Ezek a nagy nemzeti érzelmű emberkék akik mindent ami külföldi ki akarnak szórni az országból, hogy képzelik el az utána következő időket? Utána semelyik ország nem állna szóba velünk, ami azért elég nagy veszteség lenne

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 08:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Minden nap kiadják utasításba neked, hogy tedd fel ezt a kérdést?
2010. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Hogy hohy képzelik el?Én olvastam a programot,legalábbis vagy 70 oldalt.

Az én szemeim előtt feltűnt egy gyönyörű független diktatórikus kis ország ,ahol mindenki magyarzászlót lenget,mindenki boldog,elégedett,legalábbis ezt mutatja....

Ja és ez az ország körülkerítve 20 méterrel a föld felett lebeg,hogy senki ne zavarhassa a nagy egyetértést.:)))

Kicsit utópisztikus,kicsit a komunista ideálra emlékeztetett.

2010. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
De jó, nem?
2010. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Álmodozni azért lehet,Jucó-Mucó !
2010. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 titak ***** válasza:
13%

Mit nem értesz rajta?

Iskolában bisztosan tanultad a Nagy Kínai Birodalmat, és a bukásának okát.

Ha nem elég akkor nézz körül a volt afrikai gyarmatokon, vagy a banánköztársaságokban. Ezek is kizavarták a külföldieket, és most az élükön egy korrupt párt áll, vagy egy diktátor gyakorolja a hatalmat.

TT

2010. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
én értem hogy mi lenne...azt nem értem, hogy nekik ebben mi lenne a jó
2010. febr. 13. 08:50
 7/20 anonim válasza:
33%

Nekik abban az a jó,hogy az a bizonyos hatalmat ŐK tartják a kezükben.Ennyiről szól az egész.

A többi csak duma.

2010. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

A nemzeti érzelmű emberek multik által gyártott számítógépeken írogatják az ultra nemzeti dolgaikat...

És valszeg nem járnak meztelenül, tehát legalább egy két ruhadarabjuk is nem magyar...

Ja és ha autóba ülnek, akkor az az autó is nemzetközi , nem magyar. Takarodjanak ki a vérszívó külföldiak, aztán járjunk a hirtelen megnyíló egymillió kisboltba, utazzunk ökrös szekéren és járjunk igaz magyar háziszőttes ruhákban, illetve tegyünk jót a kamionosoknak, akik a 70-80-as években abból gazdagodtak, hogy Fa szappant, meg Levis farmert csempésztek haza...

2010. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

"A nagy nemzeti érzelmű emberkék" hülyék, buták. Az indulataik mögött van igazság, de kifejezni nem tudják és rossz irányba mennek el.


Nézz meg egy Jobbikos rendezvényt milyen fejek járnak oda.

2010. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

fúrcsa mód én nem olvastam olyat a programban, hogy ki akarják űzni, ki akarják szórni, stb.

azt olvastam, hogy megadóztatják őket ahogy mindenki mást, és elsősorban a kiskereskedőket támogatják.


nem tudom hogyan képzelitek el ezt az egészet. Jön a gárda és a csendőrség és elkezdik szó szerint kizavarni a tescot meg ilyenek vagy mi?


nézzetek már körbe, hogy a legtöbb normális országban is támogatják a kiskereskedőket a hazai termelőket, termékeket. Nálunk nem támogatják csak a multikat. Nem tuom miért gondoljátok, hogy ez így normális.

2010. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!