Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye hogy a balliberális és...

Ugye hogy a balliberális és az mszpés szavazók félnek az erdélyiektől nem őszinték velük és nem mernek a szemükbe nézni és idegen szívűként viselkednek velük?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam ezt a dolgot többször is. Ha megtudták hogy erdélyi vagyok egyből változott a viselkedésük és finoman elkezdtek ellenségesen viselkedni a balliberális szimpatizáns emberkék. Mért van ez?

Egy erdélyi magyar.


2013. jún. 27. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Ne döntsenek a mi sorsunkról. Sem a Fideszt, sem a Jobbikot az itthon élő magyarok többsége nem akarja hatalmon látni!

Az erdélyiek ne akarjanak 90 %-os kedvezménnyel utazni, amit az itthoniak nem tehetnek meg. Ne vegyék el az államilag támogatott helyeket az itthon élő, szegényebb sorsú, tehetséges gyerekektől!

2013. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szükséges lenne hasznosítani a dinamikusan növekvõ költségérzékeny szegmenst.
2013. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: bullshit generátor? :D


"Az önhibájukon kívülre szakadt embereknek JÁR a hazája állampolgársága."


De nem a szavazati jog. Állampolgárság igen.


Amúgy én kommunista vagyok, az egyik legkedvesebb ember, akit ismerek és tisztelek egy romániai magyar. Sőt, Erdélyország létrehozását is támogatom, mert minden nemzetnek joga van az önrendelkezéshez, a szabadsághoz. Ezen felül a magyart, a székelyt, az örményt, a dél-afrikait ugyanlyan sandán nézem, ha nem kedvelem és ugyan olyan barátságos vagyok velük, mint ők velem.

2013. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!


se erdélyi, se mszp-s nem vagyok


megnyilvánulásodból azt szűröm le, hogy te támogatod az külhoni magyarok szavazati jogát


azt, hogy az országban nem élő emberek beleszóljanak ott, hogy én hogy éljek itt, azt pártállástól függetlenül mindenki utálja


a fidesz kiáll az erdélyi magyarokért? ezt az rmdsz fúrásából és az erdélyi magyarok megosztásából szűrted le


a fidesznek kedves kérdező te csak egy eszköz vagy, hogy a szavazatoddal hatalmon maradhasson

2013. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%

Nincs az erdélyi (vagy akármilyen más állampolgárságú) magyarokkal semmi bajom, ha nem játszák az áldozatot. Valószínűleg már mindegyikük abban az országban élt amióta megszületett, hozzászokhattak volna, hogy az az otthonuk.

Felőlem megkaphatják a magyar állampolgárságot (ha ez olyan sokat számít nekik), de ne szóljanak bele a politikába, mert nem itt élnek.

Szerintem pont hogy azért vagyok liberális, mert nem vagyok konzervativ&nacionalista, (akik megszállottan ragaszkodnak a 'nagymagyarországhoz'). A liberálisok hagyják a másikakat élni és nem akarnak beleszólni az életükbe (vagyis nem akarnak 'visszacsatolni' semit, amihez különben sem lenne semmi joguk).

2013. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!