Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye hogy a balliberális és...

Ugye hogy a balliberális és az mszpés szavazók félnek az erdélyiektől nem őszinték velük és nem mernek a szemükbe nézni és idegen szívűként viselkednek velük?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam ezt a dolgot többször is. Ha megtudták hogy erdélyi vagyok egyből változott a viselkedésük és finoman elkezdtek ellenségesen viselkedni a balliberális szimpatizáns emberkék. Mért van ez?

Egy erdélyi magyar.


2013. jún. 27. 20:54
1 2
 1/15 MolotovPunk ***** válasza:
65%

Már bocs,de nagy csúsztatás,amit leírsz.Ez pártokon belül is változó.Nekem van határon túli ismerősöm kettő is és nagyon jó kapcsolatban vagyok velük,pedig az egyik hithű fid szavazó mégis jó barátom a srác.

Ugyanolyan magyarok ők is,mint mi.Párt állástól függetlenül.

2013. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Mert a balliberális embereket nem anya szülte, hanem a Sátán nemzette.
2013. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Balos vagyok és nincs bajom az erdélyiekkel addig, amíg nem kezdik el a 1. választójogot vagy a 2. kötelezően rájuk elveszett testvérként tekintést emlegetni.
2013. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Mert hazátlanok.

A ballibeknek nem vagy több egy románnál aki magyarul beszél, és pont leszarják trianont. Igazából nincs bennük a nemzeti összetartozás érzése.


Pártok szinjén:

A baloldal az, ahol a pártpolitikai érdek mindig felülírja a nemzetpolitikait.

2013. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

#4 ezt sértésnek szánta, de igazság szerint teljesen korrektül leírtad a helyzetet.


Én pont lesz arom trianont, de nem románként, hanem magyarként gondolva sz arom le az erdélyieket. Ahogy a plázap icsa szomszédomat az idegesítően ugató kutyájával meg a karakószörcsök-alsóikat is.


Szerintem ez bőven vállalható, az emberek 9/10-e ezt csinálja, csak páran népnemzeti gúnyába öltözve eljátsszák, hogy valami oknál fogva családtagként kell szeretni az erdélyieket (de sosem az újvidékieket, kárpátaljaiakat,stb.), mert ők azt mondták. Vicces.

2013. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Az erdélyiek önhibájukon kívül kerültek olyan helyzetbe amibe vannak.


A Lengyelországban élő német kisebbség is német és nem lengyel.

A nyelvüket,kultúrájukat is megtartották , németül beszélnek ,az indentitásuk is német.


Az erdélyi magyarok pedig nem románok hanem magyarok.


A baloldalnak van ez a hülye internacionalista felfogása ,mely szerint mindenki az ami az állampolgársága.

Az állampolgárság csak egy papírlap ,bürokrácia nem több ,nem az határozza meg ,hogy hová tartozol.

Én sem lehetek japán ,vagy jemeni.

A japánok és a jemeniek sem lehetnek magyarok.

2013. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Van aki már csak azért is utálja az erdélyieket meg úgy összességében a határon túliakat mert a Fidesz melléjük áll és pártolja őket ezért a balosoknak törvényszerűen utálni kell őket, holott balosok ezrei leélnek úgy egy egész életet hogy soha életükben nem találkoznak beszélnek határon túli magyarral de törvényszerűen zsigerből nem szimpatizálnak velük és közönbösek vagy utálatosak velük a z anyaországi politikai helyzet miatt(Fidesz).
2013. jún. 27. 21:26
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Aki az erdélyi magyarok állampolgárság szerzését ellenzi az nézzen körül más országoknál , hogy hogy működik ez.


Nem a legjobb példa ,de Izraelben is működik hasonló.

Ha tudod igazolni ,hogy van zsidó felmenőd , zsidó származású vagy akkor igen könnyen kapsz állampolgárságot.


Vagy , Németország ,az ő esetükben is vannak önhibájukon kívül külföldre szakadt németek.Például sokat Kazahsztánba vittek a szovjetek.

Na ők is hamar kaphatnak állampolgárságot.

Mégsem mondják neki , hogy "büdös kazahok"


Az erdélyi magyarok esetében is ,ha igazolják ,hogy magyarok akkor kapnak állampolgárságot.


Ez így van rendjén, a civilizált országokban így működik.

Csak a soviniszta gyűlölködők ellenzik ezt.


Az önhibájukon kívülre szakadt embereknek JÁR a hazája állampolgársága.

2013. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
És az itt élő magyarok feje feletti választójog. Tehát aki nem itt él, az döntsön arról, hogy itt miként élünk! Bravó!
2013. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

"És az itt élő magyarok feje feletti választójog. Tehát aki nem itt él, az döntsön arról, hogy itt miként élünk! Bravó!"


Mire gondolsz?


Az a baj ,hogy jobban Fideszesek esetleg Jobbikosok?


Amennyi kárt okozott már a baloldal ,nem érdemel több esélyt.


Kezdve a c. tenyésztésen át az ország eladásáig.

2013. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!