Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tankönyvellátó, teljesen...

A tankönyvellátó, teljesen váratlanul, augusztusra kéri a tankönyvek árát. Titeket ez nem háborít föl?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor ez a cég csak október-novemberben fogja a nyomdákat kifizetni, és ráadásul a munkáltatók sem tudják az iskolakezdési támogatások kifizetését előbbre hozni.Ez nem megint állami pénzbegyűjtés, hogy aztán üljenek rajta vagy elherdálják a milliárdokat pl. repülőgépre OV segge alá ?

2013. jún. 28. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Tök jó. Legalább nem nyomnak feleslegesen 5x annyit mint kéne, nem kell annyi papírt feleslegesen benyomtatni, mivel minden iskola mást használ, nem úgy mint 30 éve, hogy volt 1 azaz egy féle könyv 100000 gyereknek. Most van 26 féle 70000-nek. Így legalább időben le van adva a rendelés. Legyél gyakorlatias. ;)
2013. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

#1

Tanuló vagyok, gimi 10-et fejeztem be.

Nem véletlen van annyiféle könyv, és jól jön, hogy nem mindenhol ugyanaz van. Nyilván más könyv kell oda, ahol egy adott tárgyat emelten, más ha alapon veszik, és akkor a tanár egyedi terveiről nem is volt szó. Bár általánosban tényleg indokolatlanul sok könyv van.

Amúgy meg igen, felháborító, de hát most mit lehet tenni? Nem igazán tudják meglepni az embereket sztem már semmivel. 17/f

2013. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Mikor a tankönyveket kellett megrendelni, az árak fel voltak tüntetve. Mikor akarod kifizetni a könyveket ha nem akkor amikor megveszed?
2013. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

#3

A probléma nem ezzel van, ami írsz, jogos is. Az igazi baj az, hogy egy **** szót nem szóltak arról, hogy nem úgy lesz, mint az elmúlt X évben.

2013. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ugyanis van eszem és ezért nincs gyerekem.
2013. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Az viszont, hogy nem megfelelő a tájékoztatás inkább iskolafüggő, mi minden tájékoztatást megkaptunk és az iskola honlapján is fent van minden, amit tudni kell.
2013. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Bocs, már nem vagyok középiskolás, de 2 éve érettségiztem. Nálunk mindig úgy volt, hogy májusban kellett leadni a rendelést, augusztus közepén meg át lehetett venni és akkor kellett kifizetni. Vagy most mi a változás? Máshol nem így volt?
2013. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Augusztus közepén kellett régen, most meg nyár közepén.
2013. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Már 30 éve kijártam az oskolát.
2013. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem a herdálást. Ha kifizeted a könyv árát, az akkor is 1790 Ft lesz amikor megrendelted és akkor is ha decemberben veszed meg brahiból. Ami előre kalkulálható, azt érdemes előre megrendelni. Nem olyan mint a sertés, hogyha abban a hónapban kevesebb fogy, még el lehet adni külföldre. Ki a bánatnak kéne magyar nyelvű fizika könyv?
2013. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!