Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Anyaországiak ha erélyiek...

Anyaországiak ha erélyiek lennétek ti melyik erdélyi magyar pártra szavaznátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Magyarországon se szavazok, az erdélyi pártviszonyokról meg fogalmam sincs, azt se tudom milyen pártok vannak.
2013. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor szavaznék erdélyiként magyar pártra, ha CSAK egy lenne belőlük. Amíg széthúztok, addig mi értelme rájuk szavazni?
2013. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én itthon se szavazok és ez ott sem lenne másképp. Én óriásit csalódtam a politikában és nem gondolom úgy, hogy jobb lesz nekem attól, ha XY pártjára szavazok, tehát én biztosan nem mennék el. Inkább a családdal tölteném azt a napot.
2013. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyikre se, mert mindet a románoknak benyaló tetvek vezetik.
2013. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
rmdsz
2013. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha én Erdélyben laknák, nem egy távoli embertől kérnék tanácsot. Olyan tanácsokat kaphatsz, aminek köze nincs hozzád. Te élsz ott, te érzed, hogy neked mik az érdekeid.

Innen mindenkitől más tanácsokat kapsz, attól függően, hogy a válaszoló milyen beállítottságú.

Figyeld az ottani politikát, és gondold át, hogy részedre mi az ami fontos. Próbáld kikerülni a demagógiát, mert abban lehet részed rendesen.

Te dönts, az érdekeid szerint és ne hagyd befolyásolni magadat. Ott élsz, neked ott kell az érdekeidet kiharcolnod. Én nem hallgatnák semmilyen anyaországban élő tanácsra, mert azok sosem lesznek tárgyilagosak, csak részrehajlók. Én mindenféleképpen egy egységes , az érdekeimet szolgáló pártra szavaznék, és nem olyanra amelyik esetleg a saját érdekei miatt szétzilálhatja a hozzám hasonlókat.

Tehát Te dönts!

2013. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!