Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek a Kendermag...

Egyetértetek a Kendermag Egyesület drogpolitikájával?

Figyelt kérdés

Itt a rövid változat:

[link]

Tudom már megszűnt, de kíváncsi vagyok, hogy valaki egyetért-e vele.



2013. júl. 6. 23:26
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:

"Az alkohol nem kábítószer? Mit csinál, ha nem kábít?"


Elnézést, én fogalmaztam rosszul. Ezek nem minősülnek kábítószernek. Így már helyesebb a megfogalmazás.


"Mondj EGYET az általad felsoroltak közül, amit ebben az országban az emberek felelősségteljesen fogyasztanak! "


Én például tudtam az alkoholt felelősségteljesen fogyasztani. Nem ittam le magam részegre. 1-2 sör vagy 1-2 pohár bor még nem a világ..ahogyan 1-2 feles pálinka sem mondjuk.

Az már más dolog, hogy nagyon sok fiatal szándékosan a lerészegedés miatt fogyasztja az alkoholt.

De ha megnézzük, Hollandiában is ugyan úgy isznak az emberek, és füveznek is. Mégsem nőtt arányosan a marihuánát szívók, és a kemény drogokat használók száma.

Semmivel nem rosszabb nép, mint mi vagyunk, sőt...!

2013. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
A piásokkal csak a baj van,a füvet legalizálni kell,az alkoholt sziorúan tiltani!!!
2013. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

,,De ha megnézzük, Hollandiában is ugyan úgy isznak az emberek, és füveznek is. Mégsem nőtt arányosan a marihuánát szívók, és a kemény drogokat használók száma."


Pontosan ez a baj Mo.-n nem jönnek rá, hogy az, hogy valamit betiltanak, az oda vezet, hogy a fogyasztók száma megnő. Furcsán hangzik, de igaz, ilyen az emberi természet, mindig is az illegális dolgok vonzzák, ezért is értek egyet a Kendermag Egyesülettel, az utolsó válaszolóval pedig nem, mert már láttunk a történelemben nem egyszer szesztilalmat és tudjuk, hogy hova vezetett...

2013. júl. 15. 12:20
 34/47 anonim ***** válasza:
0%

"okos ember lehetsz...mégis mi mérgező benne, mondj 1 vegyületet a kenderben amitől bármi bajod lehet, biológiai indoklást is kérek! (ne fáradj, ha lenne tudnék róla)"


Mondj nekem EGYETLEN mérgező elemet az ún. tiltott önkényuralmi jelképekben!


Vajon a horogkereszt, SS-jelvény, nyilaskereszt, sarló-kalapács, ötágú vöröscsillag mennyi méreganyagot tartalmaz?

Miért nem lehet használni?

Milyen biológiai károsodást okoz, ha valaki tagadja a holokausztot vagy a komcsik bűneit?


Na, milyet?


Mégis tiltják.

2013. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
A kannabiszt összevetni az önkényuralmi jelképekkel olyan, mintha arról beszélnénk, mennyi hasonlóság van a sajt és a kréta között...
2013. júl. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
0%

"A kannabiszt összevetni az önkényuralmi jelképekkel olyan, mintha arról beszélnénk, mennyi hasonlóság van a sajt és a kréta között..."


Hát épp ez az.

Hogy a hippik azzal érvelnek, hogy a fű tök jó, mert (állítólag) nem károsít és ezért nem szabadna tiltani.


Akkor én meg azzal érvelnék, hogy milyen egészségkárosító hatása van egy jelképnek.

Meglátom és leszakad a karom?

Ugyan már.

2013. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Az a hatalmas különbség, hogy az önkényuralmi jelképek egyesekben (jogosan, vagy nem az tökmindegy) félelmet keltenek.

A fű viszont a használóján kívül senkinek nem ár. És a fű nevében sem követtek el semmiféle gaztettet semmilyen hatalmak.


A füvezés témáról egyébként mindenkinek aki szeret gondolkodni, ajánlom ezt az írást: [link]


Egy pillanatra tegyük félre a dehát a konrádgyörgy libsizsidóhazaárulómultibérecneubérenckommunista, és gondolkodjunk el az érvein.

2013. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

"A fű viszont a használóján kívül senkinek nem ár. És a fű nevében sem követtek el semmiféle gaztettet semmilyen hatalmak."


Stohl András, Császár Előd fű hatása alatt okoztak balesetet, utóbbi ráadásul halálosat.



"Az a hatalmas különbség, hogy az önkényuralmi jelképek egyesekben (jogosan, vagy nem az tökmindegy) félelmet keltenek."


Sok szülőben az okoz frusztrációt, hogy a gyereke egy diszkó vécéjében végzi túladagolásban vagy diszkóbalesetben.

Az egy dolog, hogy nem a fű túladagolásától halna meg, de a félelméhez a füvet is hozzákapcsolja.


Sokkal több szülő retteg ettől, mint ahányan önkényuralmi jelképektől.

2013. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Konrád Györgynek azt üzenném:


VAN sértett, mégpedig MINDENKI, az egész bolygó!


A fű használat ugyanis szükségszerűen égéssel jár, az égés pedig hozzájárul a GLOBÁLIS FELMELEGEDÉSHEZ!

2013. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

"Stohl András, Császár Előd fű hatása alatt okoztak balesetet, utóbbi ráadásul halálosat."


Stohl alkohol és kokain hatása alatt volt a baleset idején. (Ebből valószínűleg az alkohol volt a domináns, mivel a kokain nagyon rövid ideig hat, kb félórát.) Tiltsuk be az alkoholt? Szerintem amúgy ne, mindenkinek joga van fogyasztani azt, amit jónak lát. De a közúti balesetek nagy százaléka köthető alkoholhoz.

2013. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!