Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek a Kendermag...

Egyetértetek a Kendermag Egyesület drogpolitikájával?

Figyelt kérdés

Itt a rövid változat:

[link]

Tudom már megszűnt, de kíváncsi vagyok, hogy valaki egyetért-e vele.



2013. júl. 6. 23:26
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Stohl András kokain és alkohol hatása alatt okozott balesetet.

Császár előd esetében nem tudom pontosan a helyzetet, de nem árt tudni, hogy a fű fogyasztása három hétig kimutatható a szervezetből, és nincs olyan teszt, aminek segítségével az orvosszakértő megállapíthatná, hogy egy balesetet okozó szeméy hatása alatt volt-e éppen.


Az alapján meg, hogy 18 éven felüli gyerekek szülei mi minden miatt aggódnak, rengeteg dolgot be lehetne tiltani. Mondjuk az autóversenyzést, a motorozást, a lovaglást, a siklóernyőzést, a sárkányrepülőzést, a kite-ozást, az alkoholt, az egészségtelen táplálkozást, és még ezer dolgot.

Aki elmúlt 18, az magáért felelős, nem a szülei felelősek értek.

2013. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért sem büntet meg senki, ha rászokom az altatóra és csak attól tudok aludn, meg azért sem, ha csak cukrot vagyok hajlandó zabálni, és emiatt 200 kilósra hízom. Felnőtt ember vagyok, úgy teszem tönkre magam, ahogy akarom, hiába aggódnak a szüleim.
2013. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Tiltsuk be az elhízást is.Az alkoholt,a nyugatót,az altatót,a kedélyálapot javítókat,az antidepresszánsokat is.A fű ezek közül még mindig a kisebbik rossz.Ha mindenki füvezne megszűnne az erőszak,emiatt felvirágozna a bolygó.
2013. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"Császár előd esetében nem tudom pontosan a helyzetet, de nem árt tudni, hogy a fű fogyasztása három hétig kimutatható a szervezetből, és nincs olyan teszt, aminek segítségével az orvosszakértő megállapíthatná, hogy egy balesetet okozó szeméy hatása alatt volt-e éppen."


Ez mondjuk így nem igaz, mivel a rendőrség csak vérmintát vehet, vizeletmintát nem, vagyis csak önkéntes alapon, amire Cs. E. aligha vállalkozott. Szóval a véréből mutatták ki, ami azt jelenti, hogy az elmúlt néhány órában füvezett. (Vizeletből mutatható ki hetekig, vérből asszem 6-8 óráig maximum.) De THC mellett kimutattak valamilyen szintetikus drogot is nála, valamilyen amfetaminszármazékra tippelek.

Egyébként persze fű hatása alatt vezetni is felelőtlenség, de a tiltása mellett érvelni ezzel hatalmas baromság.

2013. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Egyetértek a marihuána legalizálásával,máséval nem

Aki akar az így is hozzájut,ha legalizálnák legalább az államnak is folyna belőle meg biztosan tudná az ember mit vesz,nem úgy mint a dealereknél

Attól az égvilágon semmi baja nem lesz senkinek ha havi 1 2szer füvezik egyet,rákattanni sem nagyon lehet,sok pozitív tulajdonsága is van

Ilyen alapon az alkoholt és a cigit is betilthatnák,sokkal veszélyesebb és károsabb mindkettő,begyepesedett hülyeség ez az egész drogpolitika..

2013. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

"Ilyen alapon az alkoholt és a cigit is betilthatnák,sokkal veszélyesebb és károsabb mindkettő,begyepesedett hülyeség ez az egész drogpolitika.."


Én örülnék neki, ha betiltanák.

Cigi és pia nélkül is lehet élni.

2013. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!