Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van itt a vállalhatatlan...

Hol van itt a vállalhatatlan radikalizmus? Vagy a média megmondta és kész?

Figyelt kérdés

[link]


Legalább nézd végig!


2009. okt. 17. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Végignéztem. Baromság, hazugság, populizmus.
2009. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
nekem ez az egész szebb jövőt szöveg rohadtul idegesítő és negédes
2009. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
ez inkább vállalhatatlan dilettantizmus
2009. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

"Végignéztem. Baromság, hazugság, populizmus."


Először is ha végignézted és ez a véleményed akkor fogyatékos vagy mert nem értetted meg miről beszélt.


Amiről beszélt,az a székely autonómia ügyében történő töketlenkedő RMDSZ és Tőkés László semmittevésének a bírálata.

Ebbe nem volt sem hazugság,sem populizmus.

2009. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Az első 3 válaszoló nem is értelmezte azt amit a videón látott,hallott.

Meglátta Szegedi Csanádot és mindjárt eszébe villantak az MSZP/Fidesz propaganda általános lejárató szövegei.


Igazuk is van,nem kell gondolkodni,nem kell értelem,majd a Fidesz/MSZP sajtó megmondja hogy mit kell gondolni a Jobbikról.És aki nem azt gondolja az eretnek,fantáziátlan fantaszta,kommunista esetleg kirekesztő buta szélsőséges.


Jaj mennyi primitív,gondolkodni képtelen ember él ebben az országban.....

2009. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

végignéztem.


az a kérdés merült fel bennem, hogy miért a jobbik magyarország szeretné eldönteni, hogy hogy az erdélyi lakosok mit szeretnének? ez nem világos számomra, de szívesen veszem, ha ezt nekem megmagyarázza vki.


nagyon tisztelem azt az álláspontot, hogy szegedi csanád elsősorban nem a pártot, hanem a nemzet érdekeit képviseli. de ki dönti el, hogy mi a nemzet érdeke? szvsz a nemzet sok emberből tevődik össze és sok-sok érdek és sok-sok érdekcsoport van. ezek közül melyik az, ami "A nemzet érdeke"?

2009. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
A nemzet érdeke, a nép érdeke, az egész ország érdeke, mert vannak olyan dolgok melyekért minden magyarnak közösen kell dolgozni. Ez erkölcsi alap, egy közös megegyezés nélkülözve a kommunista szellemű osztályharcot és egyéb olyan dolgokat melyek a társadalom egyes csoportjai közötti ellenségeskedést jelentik.
2009. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

má'megint a jobbikos kampányoló.

Inkább vállalj túlórát hogy legyen pénzed hétvégén is.

2009. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha én írok valamit általában meggyőződésből teszem. De neked melyik kampósorrú megbízó fizet?
2009. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

„az a kérdés merült fel bennem, hogy miért a jobbik magyarország szeretné eldönteni, hogy hogy az erdélyi lakosok mit szeretnének? ez nem világos számomra, de szívesen veszem, ha ezt nekem megmagyarázza vki.”


Talán, mert nem tudsz gondolkodni!


Mindenki, hangsúlyozom, MINDENKI, RMDSZ a határon túl élő magyarok, a Fidesz, a Jobbik az autonómiát tartja a legjobbnak. Persze csak szavakban, mert amikor az EU ban kell valamit szóvá tenni , akkor mindenkinek remeg a lába, bebarnul a gatya! Mert ugye van aki a néppárt alelnöke, és sok a segg nyaló akit csak afizu érdekel ma is, és az hogy a közös pénzen jól ellegyen Brüsszelben. Ez nem csak a kisebbségi kérdésekre igaz, hanem úgy általában.

De akkor mi a f@szt is várunk? Ha már a kályhánál nem csinálnak értünk semmit?

Ez a Fidesz nevű másik banda, az elkötelezettségeivel az EU iránt aki még ilyen „pehely” kérdésekben sem mer vagy akar megszólalni, az hogyan érvényesíti az érdekeinket a kvótákról, gazdaságról, iparról vagy mezőgazdaságról van szó!

Ezek akarnak 2/3 ot ? És persze van ott még videó, válaszul arra amit a média imád hangsúlyozni! Hogy a Jobbiknak nincs programja, nincsenek szakemberei stb, és szeretnék az értékeit és a szándékait a rasszizmusra tolni. A sok agymosott meg elhiszi, pedig csak szét kellene néznie! Persze lehet hogy igazatok van, mert nem ér meg néhány percet utána nézni a dolgoknak, elég OV szavaira” kicsihuszárnak” lenni, bár nekem gyanús hogy ti is úgy fogjátok szégyelleni magatokat már 2011 ben mint ma az MSZP sek.

Bár csak ne így lenne!


„Inkább vállalj túlórát hogy legyen pénzed hétvégén is.”


Barátom, nem tudom, hogy kivel keversz te össze!

Mióta az eszemet tudom,

soha nem dolgoztam senkinek csak magamnak.

Igaz hogy ez az elb@szott néhány év visszavetett engem is, de még ma sincs szükségem arra hogy hétvégén dolgozzam, de nem is vakít el a pénz.

2009. okt. 17. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!