Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha összeszámoljuk, akkor a...

Ha összeszámoljuk, akkor a Fidesz vagy a Jobbik hangoztatta többször az elszámoltatást a nyilvános, média beszédjeikben?

Figyelt kérdés
Csak hogy lássunk tisztán, ki mennyire higgadt!
2009. okt. 17. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nem a higgadtságra vágyom, hanem az elszámoltatásra.
2009. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én nem a higgadtságra vágyom, hanem az elszámoltatásra.


Én meg ha lehet akkor a higgadt elszámoltatásra!


A kérdésem egyébként az OV „ szélsőségesek „ beszédjére szeretne választ kapni!

Az, az hogy kivel szemben akar megvédeni mindenki? Magával ?

Hiszen nála többször senki nem helyezett kilátásba elszámoltatást, ebben ő a csúcstartó!

2009. okt. 17. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Mindkét pártnak illene tudnia,hogy ez az egész elszámoltatás egy baromság.Szüksége van az országnak koncepciós perekre?És kit számoltatnának el?Csak az elmúlt 20 év miniszterelnökeit és minisztereit,vagy az ön kormányzati vezetőket is?Elszámoltatnák az összes eddig képviselőt,akik a tiszteletdíjuk mellé különféle FB bizottságoktól is kaptak pénzt? A törvényeket,a privatizációt ők szavazták meg!Elszámoltatnák azokat is,akik fillérekért vették meg,vagy adták el az ország vagyonát?OV-t ki számoltatná el? Ő sem a képviselői javadalmazásából építette a villáját,Tokajról már nem is beszélve? Vagy esetleg utánajárnának,hogy Morvai Krisztinát mennyire segítette a volt férje az egyetemi katedrához,Baló uis.echte kommunista volt és ma is az ?

Netán Csányi urat is elszámoltatnák,hogy miből vannak a milliárdjai?

Ha elszámoltatnának mindenkit,aki nem tisztességes munkával lett milliomos, a fél országot lecsukhatnák.Ha viszont csak azokat vonnák felelősségre,aki a két párt embereinek nem tetszik,az bizony koncepciós per lenne.

2009. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

„Mindkét pártnak illene tudnia,hogy ez az egész elszámoltatás egy baromság”


De van egy gond, tudod?

Mi van ha nem lesz semmi, marad a felelősség nélküli ország ahol mindent meglehet tenni?

Nem koncepcióról kell beszélni, de ahol tényleg jogsérelem történt, azt fáradságot nem ismerve

be kell végezni. Abban igazad van hogy amit a jogi hiányok hiányosságok okoztak, azon nincs mit „okoskodni”, de rendet kell csinálni, legyen az bárki érdeke ellen, addig nem vehetjük elő azt az új pennát amivel másként is lehet írni. Addig nincs erkölcsi alapja az elitnek, még egy porszemnyit sem az emberektől.

2009. okt. 17. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz kettes, nem lenne koncepciós per.

A koncepciós per az olyan, ahol ártatlanokat fognak perbe.

Ha csak az egyik oldal gazembereit számoltatják el, az nem koncepciós per. Legfeljebb csak nem teljes körű elszámoltatás. De valahol el kell kezdeni.

2009. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
A Fidesz, de ők csak hangoskodnak, ellenben a Jobbik meg is teszi/tenné.
2009. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Legyen az a Fidesz vagy a Jobbik, ha kell közösen, ha kell külön külön, de valaki számoltassa el ezt a mocskos bandát!
2009. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

„Tévedsz kettes, nem lenne koncepciós per.”


Tudod én Jobbikos vagyok, és nem teszek különbséget.

Nekem nem számít hogy milyen színű.

„ Lehet hogy ezért kellene a Fidesznek a 2/3.”

2009. okt. 17. 23:18
 9/10 A kérdező kommentje:

„A Fidesz, de ők csak hangoskodnak, ellenben a Jobbik meg is teszi/tenné.”


Miért állítasz alaptalan jóslatokat?


Ige mi elakarunk számoltatni mindenki, de törvényesen és „””MINDENKIT „””!

2009. okt. 17. 23:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne számolj, ne számolj!! Nem lesz ennek jó vége!
2009. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!