Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is felháborítónak tartjátok...

Ti is felháborítónak tartjátok, hogy a fidesz útfelújításokkal meg várbazár és főtér felújításokkal akar bevágódni az embereknél?

Figyelt kérdés
kicserélik a rendőr autókat, de miből? új eszközöket vesznek az iskolákba megjegyzem feleslegesen.. szegény közmunkásokkal árkokat takarítanak a 40 fokban vagy szemetet szedetnek velük .... felújításokkal van tele a város, az emberek már nem is tudnak közlekedni, annyi utat lezárnak vagy annyi villamos nem jár ... felháborító! mszp idején legalább nem nőttek az árak több pénz maradt az embereknél... jobb volt minden, még az Eu is megmondja!

2013. júl. 8. 15:31
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

nem, de nincs pénz ... még is költik fejlesztenek ... miért költekeznek? Bajnai jobban beosztotta a pénzt figyelt arra, hogy az árfolyam ne szabaduljon el a tökések behozzák a pénzt stb ...

ő egy nagyon tehetséges politikus. Hiába van több milliós vagyona még arra is jut ideje, hogy politikával is foglalkozzon, az embereket képviselje segítse ...

2013. júl. 8. 18:19
 22/25 A kérdező kommentje:
Rezsi csökkentés is csak látszak, milliós veszteségeket kell lenyelni a multiknak ... mi lesz, ha csődbe mennek a közszolgáltatók? és még további rezsi csökkentést akarnak :S Reménytelen ... évente emelni kell a rezsi díjakat, hogy megtudjanak élni, addig még iylen magas az infláció szükség van rá.
2013. júl. 8. 18:22
 23/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Szerintem te 14-15 éves vagy, aki otthon anyuéktól hallotta, hogy Bajnai jó politikus, és rohantál a számítógép elé ezt bizonygatni, hogy anyuéknak igaza van. Bemásoltam egy hosszú listát, miszerint gordonka legalább annyira csapnivaló politikus, mint az elmúlt 22-23 év összes politikusa. Látszik, hogy mennyire nem értesz a politikához..

2013. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Pro Patria ***** válasza:
Mikor esik már le nektek, hogy a Kérdező végig ironizál...?
2013. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Persze, ha másról nem is, a jellegzetes központozási módszereiről azonnal felismerhető az 52%-os egészen eddig eléggé fideszes válaszadó, aki most hirtelen megtért Bajnai felé, egy kérdés erejéig. Bár lehet kitudja, lehet, hogy az eddigi kérdései és válaszai alapján félreismertem, mert időnként azok is elég komikusak voltak.


A "jobb volt minden, még az EU is megmondja!" kiszóláson, azért meg még én is elmosolyodtam.

2013. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!