Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elgondolkodtató video. Vélemény?

Elgondolkodtató video. Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


(Aki nem érti miért nem a külföldi politikába raktam a kérdést az még töprengjen rajta egy kicsit.)


2009. okt. 20. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 20.34 kérdező.

Nem vagy egyedül, én is így gondolkodom. Nagy szerencsém, hogy nem voltam katona.A parancsokat is csak akkor fogadtam volna el, ha logikusnak találom.

2009. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

" Nagy szerencsém, hogy nem voltam katona.A parancsokat is csak akkor fogadtam volna el, ha logikusnak találom."


Feltételezem fiatal vagy, mivel nem voltál katona, de azért ez a parancsmegtagadás nem csak így ment, megnézhetted volna mit kaptál volna érte...háborúban például golyót

2009. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
28%
Amit meg is érdemelne.
2009. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12,22

71

2009. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

6:37

"Kérdező (én vagyok az aki szerint nem áll fent az orosz-féle helyzet, mert ugye ott mások a viszonyok, és a végtelenségig lepontoztál, mint érv), ugyanazt a videót néztük?"


Egyvalakit pontoztam csak le, reflexből, saját kérdésemre adott válaszokat nem szokásom lepontozni. Nem tőlem kaptad. Hogy őszinte legyek a te válaszoddal (2.), bár nem értek vele egyet, nem volt problémám.

2009. okt. 21. 21:13
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ok kérdező. De tudod miért lehetnek ilyen idegengyűlölők az oroszok? Szerintem az etnikai feszültség miatt, főleg ami a Kaukázusban van (pl.:Csecsenföld). Nem kis háború volt ott a kilencvenes években. Ott nagy többségben vannak a muszlimok. És ne felejtsük el, hogy ők azért nem ilyen kis jól megmondjuk emberek voltak (lásd. kórházelfoglalás, iskola kiírtás, repülőgép rablás stb.) Én szerintem ez sokat számít a kialakul ellenszenvben.


Gondolom most valkamelyik megint lepontoz nullára.

2009. okt. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!