Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha rendszerváltás után Antall...

The Lizah Reloading kérdése:

Ha rendszerváltás után Antall József elfogadta volna, a nyugati felajánlást, miszerint eltörlik az államadósságt, most hol tartana az ország?

Figyelt kérdés

Vajon nagyon jó életszínvonalban élnénk vagy pedig ahogy eddig mindent elkótyavetyéltünk, úgy a tiszta lappal is csak adósságot halmoztunk vólna fel és detto itt vegetálnánk.


Mi lehetne most ?



2013. júl. 26. 21:27
1 2
 11/16 Pro Patria ***** válasza:
54%
Jaa, igen. Ezt a szöveget már láttam. Most már csak az rejtély előttem, hogy ezeket a blogokat hogyan találják meg az interneten bóklászók.
2013. júl. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sajnos ugyan itt tartana az ország Romániának tartaléka volt mikor le löték a diktátort és ugyanugy tönkre teték a gazdaságát és felvásároltak mindent,
2013. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Oskar tudja...

Ő is csak annyit állít, hogy "Soros

György és Andrew Sarlós felajánlja Antall József leendő

miniszterelnöknek, hogy megvásárolják Magyarország

adósságállományát." Nem elengedni akartak, hanem megfogni!

Megvenni kilóra...

2013. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Így is eladtuk az összes lényeges hazai szektort + az adósság meg 10x eződött, akkor nem mindent adtunk volna el + tiszta lep.
2013. júl. 27. 13:00
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Az adósság a póráz az országra. Sosem fogják elengedni, ahogy az ország sem fogja kifizetni. Épp ez a lényege, hogy nem lehet visszafizetni, de lehet vele szorongatni a magyarok nyakát.
2013. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a nyugati felajánlást?


A nyugatinál max szexet szoktak ajánlgatni a prostik, vagy nem erre gondolsz?


Szerintem halvány fogalmad nincs semmiről... Mi az, hogy nyugati felajánlást?! Nem értem, hogy képzeled el ezt? Jön egy aktatáskás, öltönyös, napszemüveges ember, kezet fog Antall Józseffel, majd leülnek, és megtárgyalják, hogy Magyarország összes hitelezője önként feladja a saját vagyonát, hogy az államnak segítsen? Érdekes elképzelés. Arról pl. nem tudsz, hogy az államadósság nagy része nem külföldi kézben van? Jelentős részt a helyi lakosság birtokolja az államadósságot. Ez a megoldás csak akkor működött volna, ha az állam felszámolja önmagát.

2013. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!