Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Kádár János vagy...

Szerintetek Kádár János vagy a rendszerváltás utáni miniszterelnökök voltak jobb vezetői az országnak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 00:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
igen
2013. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Hát az "eredményeket" látva ez nem kérdés! Sajnos tény....
2013. aug. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Kádár, szerintem alapjában nem volt rossz ember, de nagyon meg volt kötve a keze.

Alapvető dolgok a SZU-ban dőltek el.

Amennyi mozgástere volt, az úgy gondolom kihasználta.-

Nem véletlenül voltunk a "legvidámabb barakk".


Koromnál fogva lehettem volna, de sohasem voltam sem kommunista, sem párttag, sőt utáltam a sok korlátozást, de el kell ismerni, hogy akkor még volt könnyű és nehéziparunk, volt mezőgazdaságunk, hadseregünk (ami nem kellett akkor sem, de eltudta tartani az ország).


Most semmink sincs! Rabszolgák vagyunk a saját országunkban és ha valami kicsit nevesebb gyártó ide tolja egy kis mellék üzemegységét, Viktorunk plafonig ugrál a büszkeségtől.


Lényegében az utóbbi 23 évben egy közel önfenntartó országot, sikerült életképtelen gyarmattá pusztítani.


Ezzel 'asszem válaszoltam is a kérdésedre.

2013. aug. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

"és ha valami kicsit nevesebb gyártó ide tolja egy kis mellék üzemegységét, Viktorunk plafonig ugrál a büszkeségtől. "


Pedig ennél nagyobb szégyen nincs is, mikor nem saját gyárat építünk inkább kiszolgáljuk a betelepülőket átlagon aluli munkabérért.

2013. aug. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 szántóvető ***** válasza:
3%
két rossz közül hogyan is lehetne választani?az utolsó jó (nemzet) vezető Szálasi Ferenc volt,azóta csak egyre rosszabbak jöttek.
2013. aug. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

"az utolsó jó (nemzet) vezető Szálasi Ferenc volt"



Igen? Az akinek a tevékenysége miatt az ország romokba hevert? Aki önként szolgai módon, ingyen kiszállitatta a magyar üzemek százait No.-ba? Amit meg nem tudott kivinni azt meg megrongálta.


Mennyi idős vagy, hogy ilyeneket állítasz?

2013. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 szántóvető ***** válasza:
10%

ez hazugság,haladéktalan tájékozódást javaslok ezügyben:

[link]

[link]

-34-

2013. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Szálasi legalább olyan rossz volt, mint Rákosi!

A kérdésre: Kádár volt a jobb.

2013. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Szántóvetö: A link egyértelmüen hazugság! Nem ezt tapasztaltuk az uralma alatt.
2013. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Egyik rosszabb, mint a másik.
2013. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!