Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti kire szavaztatok és kire...

Ti kire szavaztatok és kire fogtok?

Figyelt kérdés
én jobbik és jobbik
2013. aug. 1. 22:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy, mint a kérdező. Jobbik, Jobbik...
2013. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Fideszre szavaztam, Jobbikra fogok.
2013. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
33%
4k vagy jobbik ha elhatárolódik a kuruc.infó egyes részeitől(hiánypótló portál de vannak rajta meredek dolgok is ezt ti se tagadhatjátok)
2013. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 schocko ***** válasza:
59%
Bajnaira.
2013. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 MolotovPunk ***** válasza:
60%
Még nem tudom,valamelyik bal oldali pártra.
2013. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%

jobbik

18/f

2013. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
Jobbikra szavazok, mert ők az utolsó remény.
2013. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%
Te hogy szavazhatsz, tegnap még azt írtad 16 éves vagy!
2013. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondja ezt a cigánysongoku.XD
2013. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%

Még nem szavaztam eddig(tavaly lettem 18), most a jobbikon gondolkozom, bár tetszik is meg nem is a roma ellenességük. Részben tényleg jó volna, ha tennének már valamit a c-típusúak ellen, de csak azok ellen, akik "megérdemlik", viszont ilyen politika nem nagyon van ami ne általánosítana, és így azok is szívnának akik nem érdemlik meg. Az EU-ból való kilépés sem lenne jó húzás, mert mégis csak M.O-ról beszélünk, nem azok közé az országok közé tartozunk, akik jobban járnak az eu nélkül.

A fideszre tuti nem fogok, az mszp-re akartam korábban, mert jobb volt az életszínvonal valamivel anno, de ezt a sz.rt amit csináltak a fidesszel együtt azt csak elmélyíteni tudnák(már ha van hova). A kis pártokat nem ismerem, az E2014 mg ha jól tudom mszp-vel egyezkedik, Bajnai "vezeti". Amíg Bajnai volt hatalmon, jól csinálta amit csinált, de nem tudom, hogy jó döntés-e rá szavazni, talán az országot is egy cégnek tekintené amit minél hamarabb csődbe kell vinni...Eddig a jobbik a nyerő, de majd meglátom.

19/L

2013. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!