Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ekkora zsidófóbia, és gyűlölet?

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom, csak komolyan nem értem. Mindenhol ezt olvasni a kommentelőknél (nem csak GYK-n), hogy "mert a zsidók..." "a cionista..." stb stb.


Észrevettem, hogy ez ténylegesen csak Magyarországra jellemző, sehol máshol nem hallottam, vagy láttam ilyet. Külföldi ismerőseimnek is beszéltem erről, és vagy szembe röhögtek, vagy csodálkoztak, hogy ennyire le vagyunk maradva.

De nem csak a mindennapi embereknél van ez így. A Jobbik szerint rajtuk kívül persze minden kormány cionista bábkormány, van aki ezt a maszlagot még el is hiszi.


Folyamatosan mennek itt a GYK-n is a viták, hogy biztos van zsidó háttérkormány, meg Izrael, meg stb blablabla.


Mitől van Magyarországon ekkora zsidó ellenesség, amikor a politikusok 99%-a nem zsidó származású, ráadásul az, hogy "zsidó", csak egy VALLÁS. Ez olyan, mintha valahol katolikus gyűlölet lenne.



Én azt nem értem, hogy miért van Mo.-n ekkora zsidófóbia, hogy konkrétan sok ember szinte mindenben a zsidót látja? Volt youtube-n egy átlagos videó valami műsorról (köze nem volt még a valláshoz se), és abból is zsidókérdést csináltak.



Miért van ez?



2013. aug. 11. 14:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

A franciák "antiszemitábbak".


És nem csak a Franciaországban élő mohamedán kisebbség miatt.


A franciák főleg a Dreyfus ügy óta nem szeretik őket, de már előtt sem voltak a szívük csücske.

2013. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Ekkora átlátszó kajli kérdést:)

Persze, megkérdezte az ismerőseit:D

Azért lőttek le nem egyet a franciák is:D

2013. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy baromság, hogy a vallásuk miatt támadnák őket.

A krumplibogarat sem azért utáljuk, mert bogár...hanem mert KÁROS!!!

A cionista, pénzéhes, hatalommániás hozzáállásukat utáljuk, de nagyon.

2013. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Észrevettem, hogy ez ténylegesen csak Magyarországra jellemző, sehol máshol nem hallottam, vagy láttam ilyet."

Sokan utálják őket.


"zsidó", csak egy VALLÁS"

Ez így nem igaz. A zsidó emberek rendelkeznek bizonyos rasszjegyekkel. A nácik ezek a jegyek alapján különböztették meg őket a nem zsidóktól. Pedig volt köztük nem is kevés, aki megkeresztelkedett annak reményében, hogy így majd nem viszik el. De nem igazán segített.

2013. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Kár volt kihangsúlyoznod hogy nem szánod kérdésed provokációnak. Igazad van! Simán csak közvélemény kutató vagy. Már csak az a kérdés hogy ki fizet? Többé-kevésbé sejthető....
2013. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Dick Esmen ***** válasza:
0%
A zsidókat a világon mindenhol utálják(nem mindenki,de mindenhol vannak antiszemiták).Ez azért van mert ha egy szélsőséges csoportnak elfogy az ötlete vagy nincs is,akkor a zsidók mindig kéznél vannak.
2013. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

" NEM provokálásnak szánom,"


Akkor minek?


" Észrevettem, hogy ez ténylegesen csak

Magyarországra jellemző, sehol máshol nem

hallottam, vagy láttam ilyet."


Jajj ne már! Ezt ugye te magad sem hiszed el? Minden országot sorbaérdeklõdtél?

Na ugye, hogy mégis csak provokálás céljából írtad ki? :D

2013. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Zsidók mindig okosak voltak és sikeresek a történelem során. Ennek nem az volt az oka mert így születtek hanem a vallásukból eredően és neveltetésük miatt ők sokat tanultak, míg a keresztények alapjába véve tanulatlan emberek voltak csak a nemesi családokba volt kisebb nagyobb oktatás. Amikor kiütött vmi baj mindig őket vették elő és bűnbaknak jó volt őket beállítani mert gazdagok és sikeresek voltak.
2013. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A zsidó egy származás és vallás. Azért ez a sorrend mert elöbb volt a zsidó nép, utána alakult ki a judaizmus. A zsidók anyai ágon tartják körökletesnek a származásukat, mi gólyok akár mindkét ágon. Szerintem ebben mindeki egyetért.
2017. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!