Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van Magyarországon...

Atilis kérdése:

Miért van Magyarországon ilyen fajta gyűlölet, és lenézés a Suzukisokkal szemben?

Figyelt kérdés
Mintha valami ősi bűnt hordoznának azok az emberek, akik Suzukiba ülnek be. Szerintetek külföldön is így vélekednek erről? Mit követhettek el a Suzukisok, amiért ennyire lenézik őket?

2012. okt. 6. 11:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%

Nem lenézik, hanem irigykednek. Suzukival csak üzemanyag- meg gyertyacserére állsz be műhelybe, ők meg törzsvendégek. Keveset eszik, igénytelen. Egyes típusai még olcsók is.

És jól felszerelt! Pl. index is van benne. :-)

2012. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
52%
Anyám régen kicsit magasan hordta az orrát, ezért lenézte őket. Szerencsére ma már nem így van.
2012. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
100%
Azt mondják, gagyi autó. Ha így lenne is (fogalmam sincs), akkor meg mi van? A többségnek egyáltalán nincs autója, a bkv-s járatok tömve vannak. A suzukik tökéletesen elvisznek oda, ahová akarod. Ilyen a magyar mentalitás sajnos, cikizik a másikat, ahol csak tudják. :(
2012. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem azért, mert tucatautó és iszonyatosan semmilyen.

Pl. F Astrából is rengeteg van, az is olcsó, ahhoz is olcsó az alkatrész, mégis, az nem árasztja minden porcikájából a "tesco gazdaságos" fílinget.

2012. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

# 1-es:


Akkor meg vegyél Ladát... Az még igénytelenebb.


Amúgy nekem nincs különösebb bajom velük, csak a lerobbantabb Suzukisokkal. De ez más márkára is igaz, az ilyen leharcolt verdákat ált igénytelen emberek vezetik, és mindennek nekimennek. (Volt, hogy motoromat fellökte egy rozsdás asta, de nem is állt odémm, ráparkolva otthagyta a kocsit... Látszott a kocsin is a sérülés.) Szóval engem csak ez irritál, hogy egyesek ilyenek, amúgy nem nézem le a Suzukisokat, de másokat se:)

2012. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hosszan nem válaszoló barátom!


A kérdező afelöl érdeklődik, hogy miért nézik le a Suzukit vezető embert, nem azt, hogy az autót mennyire tartjátok jónak. Én nem nézem le a vezetőjét, de az autóval sincs bajom. Tény, baleset esetén egyik sem arról híres, hogy megvédi az utasát. Gyakran vezetek Ignist, de prémium kategóriás autót is. Igaz, nem ugyanazt a kényelmet nyújtja. De sokkal jobban érzem a Suzukiban a többi autós agresszióját velem szemben, mint felsőkategóriásban ülve. Pl. azonos sebességen nem akarnak mindenáron megelőzni egy Tuaregben, mint SX4-ben, vagy Ignisben.

2012. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
10%
mert proli igénytelenség egy ilyenbe beülni. az embernek legyenek elvei és legyen tartása. egyszerűen ciki. olyan kis magyar. szégyen az ország.
2012. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem...Hogy lehet egy Yaris-ból vagy Audi A4-ből egy Suzuki Grand Vitara-t lenézni??... :))
2012. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon sok igazság van abban, amit leírtatok. A tapasztalatom nekem is az, hogy általában azok hulladékozzák le az autót, akiknek még életükben nem volt semmilyen autójuk. Szerintem a Suzukisok tökéletesen tisztában vannak az autójuk képességeivel, és tudják, hogy hol állnak a közlekedési "piramisban".

2012. okt. 6. 13:11
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudopm hogy vagytok vele de én ezerszer inkább vennék akármilyen Suzukit azon az áron amin más kevés iq-val megáldott egyén vesz mondjuk egy 20 éves bmw-t vagy Audit és csodálkozik hogy 2 hetente szerelőnél van, másra meg ordibál hogy ilyen szarral jár, viszont az elviszi bárhova.
2012. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!