Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányokra mennyire jellemző...

A cigányokra mennyire jellemző a fajgyűlölet? Többségük kedveli a magyarokat?

Figyelt kérdés
Folyton azt halljuk, hogy a magyarok rasszisták. Mi a helyzet a másik oldallal? Ők mennyire szeretik a többséget?

2013. aug. 15. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Ez elég nehéz kérdés, a cigánygyűlölő felem(a nagyobbik) izomból rávágná hogy igen, köztük is rengeteg fajgyőlülő van, de erről nincs személyes tapasztalatom, csak videók.

Ellenben velem mindig szinte mindig kedvesek voltak(1x megpróbáltak kirabolni, de azt most hagyjuk), lehet a kisugárzásom, lehet hogy mert vallásosak és félnek a nevemtől, lehet hogy csak egy jót szórakoznak, nem nagyon érdekel

2013. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Utálják a magyarokat,meg úgy általában az európaiakat.


Csak egyes felfogású emberek szerint, a kisebbség nem lehet rasszista, csak szegény ártatlan, elnyomott bárány.

2013. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Ez a kérdés ugye csak vicc?

Nem láttál még olyan bejegyzéseket, ahol a magyarok irtására szólítottak fel?

2013. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Én szeretem őket/titeket. Nem tudom a többiekkel mi a helyzet. Valószínűleg van ilyen is, meg olyan is. Mondjuk, aki utálja a magyarokat az vicces tud lenni. Még rám is mondták, hogy büdös magyar vagyok, pedig a szövegből amit most írtam, nyilván kiderül, hogy nem vagyok az. Bízom benne, hogy azok vannak többségben, akik nem rasszisták. :)
2013. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha valaki utál valakit, az általában kölcsönös. Azt meg már döntse el mindenki magának, hogy vajh előbb utálták-e a magyarok a cigányokat, vagy fordítva.
2013. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

A gettócigányok utálják a magyarokat, meg vannak róla győződve, hogy miattunk éheznek, pedig csak dolgozni kéne.. De meg mernék rá esküdni, hogy a gettókban élő magyar is utál téged, és ugyan úgy megkéselne a telefonodért..

A normális cigányoknak nincs semmi bajuk velünk, ezt tapasztalatból mondom.

Sokan szeretik párhuzamba hozni a gettót a cigánysággal, nem értem miért.

2013. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést mert az én szűkebb környezetemben ahol élek, kb 1500 fős településen nap mint nap tapasztalok hatalmas gyűlöletet a magyarok ellen. Olyan is volt, hogy 50-60 fős csoportban éjjel azt ordították, hogy megöljük a magyarokat. Akkor három embert bántalmaztak a vélt sérelmeik miatt. Két rendőr kijött és el is ment, nem csináltak semmit. Rettenetes érzés volt, azt hiszem nehezen fogom tudni feldolgozni.

Engem és egyre több embert többször megfenyegettek. Ma az egyik barátomat fenyegették meg mert rá mert szólni az egyik gyerekre aki lopott.

Arra voltam kíváncsi, hogy máshol milyen a helyet.

2013. aug. 15. 18:27
 8/19 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy én nem utálok senkit, csak nyugodtan akarom élni az életemet. Nem kívánok senki ellen uszítani, csak megértést és nyugalmat akarok. Minden embert képes vagyok szeretni csak hagyja, hogy a családommal nyugalomban éljem az életemet.
2013. aug. 15. 18:31
 9/19 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van. Az utálat általában kölcsönös, ha valakit nem szeretnek, kiközösítik, az miért szeretné a másikat.

Az biztos, hogy a cigányok is sokkal jobban érzik magukat egymás között. Persze vannak köztük is olyanok is, akik nem szeretik azt a közeget és inkább a magyarok között érzik jól magukat, de az ilyenek és leszármazottaik általában asszimilálódnak.

A többség integrációja viszont a fenti jelenségek miatt nem igazán működik. Ezért hárulna nagy feladat az iskolákra, de ha iskolán kívül (sokszor azon belül is) inkább a cigányok társaságában vannak, akkor ugyan azt az életmódot viszik tovább, nem változik semmi.

2013. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé jellemző rájuk.
2013. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!