Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A romagyilkosságok kártérítésé...

A romagyilkosságok kártérítésén felháborodók tudják, hogy ez terrorcselekmény volt?

Figyelt kérdés

Állandóan a magyarok ellen elkövetett gyilkosságokkal példálóztok, de tudtommal még egyetlen felfegyverzett cigánybanda se járta, járja az országot kizárólag azzal a céllal, hogy véletlenszerűen (szegény, gazdag...) kiválasztott magyarokat öljön az ölés kedvéért egymás után többször.


Mert a hőseitek ezt tették, minősített terrorcselekményt követtek el.



#gyilkosság #kártérítés #mélymagyarkodás
2013. aug. 18. 11:27
1 2 3 4 5
 21/49 Váci Fegyház ***** válasza:
77%
Szerintem a kérdező először fejezze be az általános iskolát egy kevésbé elit környéken.
2013. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen mindegynek kéne lenni, hogy cigány ölt-e msgyart, magyar cigányt, cigány cigányt, vagy magyar magyart. Gyilkosság.pont.
2013. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
28%
Cigányok kifelé!
2013. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem a kérdező először fejezze be az általános iskolát egy kevésbé elit környéken."


Nem hiszem, hogy képes lenne rá, esetleg gyógypedagógiai osztályban.

2013. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
78%

"Ha mutatsz nekem egy olyan sorozatgyilkos cigánybandát, ami bizonyíthatóan mást se tesz, csak az ölés kedvéért öl (és egy forintot se lop az áldozatoktók)"


Attól függetlenül, hogy én undorítónak tartom random cigányok lelövöldözését, és emiatt az ilyen szubhumánokat is, akik magukat igazságosztónak képzelve gyilkolászva járják az országot, az a cigány sem jobb semmivel (ha nem rosszabb), aki párezer forintért egy nagymamát erőszakol meg csoportosan, vagy hogy a mindennapos jól ismert bicskás-lehúzós cigányokat említsem. Ugye nem kell linkelnem? Hogy tényleg hibázott-e itt a rendőrség és a titkosszolgálatok, azt nem tudom, de ennyi erővel azoknak az embereknek is kártérítés járna, akik az elégtelen rendőri jelenlét miatt lettek súlyos bűncselekmények áldozatai.

2013. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan, vagy mindenkinek kártérítés vagy senkinek függetlenül az elkövetés jellegétől.
2013. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
85%
Igen, talán más ügy ez, viszont a kártérítést akkor sem értem. Mutogatják a cigány nőt, hogy belerokkant és 27 ezerből élnek meg a gyerekeivel és az unokáival az eset miatt. Hátha a gyerekeinek is már gyerekei vannak, akkor azok menjenek dolgozni, És az, hogy a titkosszolgálat nem tudott megfelelően lépni talán, az nem ok a kártérítésre és tudtommal a rendőrség is állami szerv, tehát a Bándi ügynél is járhatott volna kártérítés, mert annak a féregnek már ülnie kellett volna, ergo, ha a rendőrség beviszi időben, akkor a lány még él.
2013. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
60%

Nocsak.. milyen jó, hogy mentettem a (volt) 13 és 20 -ast - már töröltette is az igazsággal szembenézni nem merő kérdező. Grat! 21.

Akkor tehát milyen megoldás lehetséges? kiirtás, kitoloncolás nem lehetséges megoldás!! Azon ábrándozni hogy nem lennének, nem szaporodnának stb, az is felelsleges.

MIT KELL TENNI? persze majd felteszem egy külön kérdésben de érdekelne, milyen emberi megoldást lát a kérdező is.

Tény, hogy az ország keleti részében már nem lehet élni.

2013. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Valóban terrorcselekményt hajtottak végre, civileket öltek politikai céllal.

Ezért megérdemlik a tényleges életfogytiglant.


Ettől még egyáltalán nem tartom jogosnak az állami kártérítést, ahogy azt egy bíróság sem ítélné meg (csak az elkövetőktől). Ez a kártérítés a kormány kezdeményezése ebben az esetben a bírósági ítélettől függetlenül.


A Szögi Lajos családjának megítélt kártérítés is behajthatatlan, akkor mégis elutasította a kormány, hogy átvállalja annak kifizetését. Csak az MSZP és a Jobbik támogatta a javaslatot, úgy tűnik a Fidesz szerint csak cigányoknak jár kártérítés.

[link]

2013. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
68%, te még nagyon új lehetsz itt, mindkét posztot (amiket nem én jelentettem) kb. huszonhétezernégyszázkilencvennyolcszor bekopizták már a hős szerzők, minden egyes cigányos kérdéshez.
2013. aug. 18. 13:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!